Przyjedź do nas Mikołaju! [data utworzenia: 2012-12-13 ]

Przyjedź do nas Mikołaju!

Wszyscy wiemy, że 6 grudnia to Mikołajki. Właśnie w tym dniu klasy Ib, IIb i IIIb pod opieką pań: Katarzyny Tylka, Katarzyny Hyża i Mirosławy Sicińskiej wyruszyły na coroczny bieg mikołajkowy uliczkami parku przy Placu Kościuszki. Idąc na umówione  spotkanie uczniowie wzbudzali wśród przechodniów spore zainteresowanie radosnym nastrojem,  czerwonymi czapkami  i innymi elementami stroju  Świętego Mikołaja.
 Wielką radość sprawiło dzieciom przybycie Mikołaja. Po krótkim powitaniu odbył się bieg  dzieci za uciekającym  Mikołajem.  Po chwili rozpoczęły się ciekawe konkursy i  wesołe tańce przy znanych i lubianych hitach muzycznych.  Zwycięzcy otrzymali nagrody. Pomimo niskiej  temperatury na dworze, wszyscy byliśmy rozgrzani wesołą zabawą i oczywiście gorącą herbatą.
 Ten dzień był szczególny dla wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy zamienili  swoje niebieskie mundurki na stroje koloru czerwonego. Również nauczyciele starali się tego dnia mieć na sobie chociaż element stroju Mikołaja. Było wesoło, miło i  bardzo mikołajkowo.