Przyjed do nas Mikoaju! [data utworzenia: 2012-12-13 ]

Przyjed do nas Mikoaju!

Wszyscy wiemy, e 6 grudnia to Mikoajki. Wanie w tym dniu klasy Ib, IIb i IIIb pod opiek pa: Katarzyny Tylka, Katarzyny Hya i Mirosawy Siciskiej wyruszyy na coroczny bieg mikoajkowy uliczkami parku przy Placu Kociuszki. Idc na umwione  spotkanie uczniowie wzbudzali wrd przechodniw spore zainteresowanie radosnym nastrojem,  czerwonymi czapkami  i innymi elementami stroju  witego Mikoaja.
 Wielk rado sprawio dzieciom przybycie Mikoaja. Po krtkim powitaniu odby si bieg  dzieci za uciekajcym  Mikoajem.  Po chwili rozpoczy si ciekawe konkursy i  wesoe tace przy znanych i lubianych hitach muzycznych.  Zwycizcy otrzymali nagrody. Pomimo niskiej  temperatury na dworze, wszyscy bylimy rozgrzani weso zabaw i oczywicie gorc herbat.
 Ten dzie by szczeglny dla wszystkich uczniw naszej szkoy, ktrzy zamienili  swoje niebieskie mundurki na stroje koloru czerwonego. Rwnie nauczyciele starali si tego dnia mie na sobie chocia element stroju Mikoaja. Byo wesoo, mio i  bardzo mikoajkowo.