Mikoaj 2012 [data utworzenia: 2013-01-03 ]

Mikoaj 2012

W ostatnim dniu nauki przed witami, w pitek 21.12.2012r. po szkolnych korytarzach przechadza si Mikoaj.
 Na t wizyt czekay z niecierpliwoci wszystkie dzieci z oddziau przedszkolnego oraz klas I - III. Szanowny go zosta zaproszony na program Jasekowy w wykonaniu klasy III b. Uczniowie piknie recytowali wiersze i piewali koldy. Do wsplnego koldowania przyczyy si wszystkie dzieci wraz z wychowawcami, Pani Dyrektor Elbiet Gowack i rodzicami. Podkad muzyczny wykona na gitarze Pan Bartomiej Grzanek.
 W tym  dniu na maej sali gimnastycznej z Mikoajem spotkali si rwnie uczniowie klas IV – VI oraz gimnazjum. Spotkania zorganizowa samorzd uczniowski. Wszyscy uczniowie otrzymali sodkie paczki z okazji zbliajcych si wiat Boego Narodzenia.

[x] Zamknij