Mikołaj 2012 [data utworzenia: 2013-01-03 ]

Mikołaj 2012

W ostatnim dniu nauki przed świętami, w piątek 21.12.2012r. po szkolnych korytarzach przechadzał się Mikołaj.
 Na tę wizytę czekały z niecierpliwością wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I - III. Szanowny gość został zaproszony na program Jasełkowy w wykonaniu klasy III b. Uczniowie pięknie recytowali wiersze i śpiewali kolędy. Do wspólnego kolędowania przyłączyły się wszystkie dzieci wraz z wychowawcami, Panią Dyrektor Elżbietą Głowacką i rodzicami. Podkład muzyczny wykonał na gitarze Pan Bartłomiej Grzanek.
 W tym  dniu na małej sali gimnastycznej z Mikołajem spotkali się również uczniowie klas IV – VI oraz gimnazjum. Spotkania zorganizował samorząd uczniowski. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie paczki z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia.