I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2012/13 [data utworzenia: 2013-02-12 ]



Podsumowanie I semestru
roku szkolnego 2012/13


8 lutego 2013 roku odbyły się spotkania w grupach wiekowych podsumowujące pracę uczniów w I półroczu. Pani dyrektor Elżbieta Głowacka przedstawiła wyniki w nauce poszczególnych klas oraz osiągnięcia uczniów w konkursach.  Wyróżnieniem dla najlepszych uczniów  była pochwała na forum szkoły oraz pamiątkowe zdjęcie.  Po zaprezentowaniu osiągnięć dydaktycznych wicedyrektor do spraw sportu p.Ilona Zinser przedstawiła sukcesy sportowe. Za zwycięstwo  w wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych zespoły otrzymały dresy reprezentacyjne ufundowane przez Łódzki Szkolny Związek Sportowy.
ŚREDNIE KLAS ORAZ WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE
Oddział przedszkolny - 26 dzieci
Dzieci z najlepszymi wynikami w nauce:
sześciolatki
  1. Dominik Popielewski
  2. Marta Borkowska
  3. Patrycja Otto
pięciolatki
  1. Amelia Kurzawa
  2. Emilie Theblin
Szkoła Podstawowa
Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:
Klasa I a:
1.    Wiktoria Krysiak
2.    Emil Madej
3.    Igor Nowacki
4.    Marta Orczykowska
5.    Jan Patyk
6.    Wiktoria Polit
7.    Szymon Szulbowski
8.    Maja Śmieszkowicz
9.    Kacper Uliński
10.    Zuzanna Zawadzka
Klasa I b:
1.     Martyna Ignaszak
2.     Wiktoria Jadczak
3.    Damian Kręcikowski
4.    Maria Lewandowska
5.    Alan Matusiak
6.    Magdalena Mendel
7.    Julia Sarbak
8.    Kamil Sibilski
9.    Bartosz Siech
10.    Wiktoria Sobczak
11.    Olivier Stępkowski
12.    Róża Szczerbicka
13.    Oliwier Szymański
14.    Wiktor Szymański
15.    Mateusz Zarzycki
Klasa II a:
1.    Amelia Duyck
2.    Kinga Frątczak
3.    Marcel Góra
4.    Lena Karasińska
5.    Julia Pietrzak
6.    Bartosz Sikora
7.    Lidia Sikora
8.    Weronika Szymczak
Klasa II b:
1.    Maria Bąk
2.    Karolina Ławniczak
3.    Natalia Meyer
4.    Mikołaj Mroczek
5.    Aleksandra Pietrzak
6.    Weronika Rak
7.    Nikola Rębiewska
8.    Liwia Wiewiórska
Klasa IIIa:
1.    Anita Grochowska
2.    Oliwia Jędrzejczak
3.    Jakub Karasiński
4.    Patrycja Kąpielska
5.    Sara Kłosińska
6.    Gabriela Krakowiak
7.    Alicja Krupa
8.    Klaudia Milczarek
9.    Bartosz Samulski
Klasa III b:
1.    Gracjan Dudkiewicz
2.    Jakub Durlik
3.    Marcin Kotecki
4.    Weronika Mirowska
5.    Michał Modranka
6.    Gabriela Olczyk
7.    Alicja Pawełczyk
8.    Bartosz Podemski
9.    Wiktoria Sardygiewicz
10.    Oliwia Skonieczka
11.    Patrycja Wróblewska

 Udział i osiągnięcia  uczniów w konkursach  
w I półroczu  2012/2013:

 ogólnopolskie
  • Do drugiego etapu konkursu ”Z poprawną polszczyzną na co dzień” zakwalifikowało się 11 uczniów:

Bąk Marysia, Meyer Natalia,  Wiewiórska Liwia – kl. II b
Grochowska Anita, Kąpielska Patrycja, Kłosińska Sara, Krakowiak Gabrysia – kl. III a  

Durlik Kuba, Kotecki Marcin, Modranka Michał, Podemski Bartosz – kl. III b

powiatowe

  • Konkurs plastyczny ”Mnie ta ziemia od innych droższa”

w kategorii klas I
II miejsce – Szymon Szulbowski kl. I a  – opiekun p. Elżbieta Zadworska
wyróżnienia: Zuzanna Zawadzka, Wiktoria Polit  - opiekun p. Elżbieta Zadworska
w kategorii klas II
II miejsce – Arkadiusz Grabarczyk –  opiekun p. M. Bryszewska
    wyróżnienie - Weronika Rak –  opiekun p. Katarzyna Hyża
w kategorii klas III
I miejsce – Anna Grabarczyk – opiekun p. Elżbieta Jurek
III miejsce – Patrycja Kąpielska -  opiekun p. Elżbieta Jurek
wyróżnienie - Weronika Mirowska – opiekun p. Mirosława Sicińska

 szkolne

  • Konkurs Plastyczny „W naszej szkole fajnie jest”

Na poziomie klas II
1 miejsce – Weronika Rak , kl. II b
2 miejsce – Amelia Duyck, kl. II a
3 miejsce – Weronika Szymczak, kl. II a
Wyróżnienia
1. Julia Pietrzak, kl. II a
2. Karolina Ławniczak, kl. II b
Na poziomie klas III
1 miejsce – Anita Grochowska, kl. III a
2 miejsce - Wiktoria Skoczeń, kl. III b

3 miejsce – Ludwika Zając, kl. III a, Kacper Przybysz, kl. III b

Klasy IV - VI
Średnie ocen poszczególnych klas IV – VI w pierwszym półroczu:
IV a – 4,40
IV b – 4,42
IV c – 4,16
V a –  3,92
V b – 4,09
VI a – 4,03
VI b- 4,12

 Średnia ocen klas IV – VI w I semestrze wynosi 4,16
Uczennica z najwyższą średnią – Zuzanna Ziąbka kl. IV a  – 5,27

 Uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej:
 Kl. IV a – wychowawca  p. Anna Drabczyńska
1.    Zuzanna Ziąbka – 5,27
2.    Wiktoria Otto – 4,91
3.    Paulina Bartosz – 4,82
4.    Julia Hak – 4,82
 Kl. IV b – wychowawca  p. Marzena Samulska
1.    Patrycja Mianowska - 5,09
2.    Wiktor Olczyk - 4,91
3.    Marcelina Kaczmarek – 4,91
4.    Wiktor Romanowicz – 4,82
 Kl. IV c – wychowawca p. Ewa Jóźwiak
1.    Maciej Sikora - 4,9
2.    Oliwia Figas – 4,8
3.    Emilia Szymańska – 4,8
 Kl. V a – wychowawca p. Magdalena Chmielarska
1.    Zofia Dębska – 4,89
2.    Łukasz Popielewski – 4,89
3.    Alan Grabski – 4,78
4.    Zuzanna Kurowska – 4,78
 Kl. V b – wychowawca  p. Agnieszka Kowalczyk
1.    Konrad Stefaniak – 5,11
 Kl. VI a – wychowawca p. Justyna Pałka
1.    Michał Gebel - 5,0
2.    Aleksander Sekuta - 4,9
3.    Natalia Frede - 4,8
4.    Gabriela Podemska – 4,8
5.    Weronika Katarzyńska – 4,8
 Kl. VI b –wychowawca p. Magdalena Kalista
1.    Dominika Mianowska – 5,0
2.    Oliwia Niemier – 4,8
3.    Antoni Chudzik – 4,8
 Udział i osiągnięcia  uczniów w konkursach
w I półroczu  2012/2013:

ogólnopolskie
  • Do drugiego etapu konkursu ”Z poprawną polszczyzną na co dzień” zakwalifikowało się  12 uczniów:
    Stefaniak Łukasz – kl. IV a, Grabska Wiktoria, Mianowska Patrycja – kl. IV b,
    Figas Oliwia – kl. IV c
    Popielewski Łukasz – kl. V a, Małkiewicz Joanna, Stefaniak Konrad – kl. V b
    Gebel Michał,  Sekuta Aleksander - kl. VI a, Janowski Ludwik, Mianowska Dominika,     Niemier Oliwia – kl. VI b
  • Dyplom Wyróżnienie dla Ł. Popielewskiego Kl. V a w konkursie przedmiotowym z matematyki  MULTITEST 2012 – opiekun p.K.Kurek
  • Udział uczniów w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego „Poznaj świat przez języki” zorganizowany przez Instytut Jakości w Edukacji – uczestniczyło 80 uczniów SP i gim.
 powiatowe
  • Konkurs plastyczny ”Mnie ta ziemia od innych droższa”
w kategorii klas IV
II miejsce – Julia Chmaj kl. IV c
wyróżnienia:
Przemysław Grabarczyk, Marcelina Kaczmarek, Patrycja Mianowska kl. IV b
w kategorii klas V
III miejsce – Natasza Daszkiewicz kl. V b
w kategorii klas VI
II miejsce – Michał Hyży
III miejsce – Aleksandra Żuk
wyróżnienie: Gabriela Podemska –  opiekun p. Jagoda Siadul
  • Konkurs Literacki „Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju”
w kategorii klas IV
I miejsce – Patrycja Mianowska  –  opiekun p. Marzena Samulska

w kategorii klas VI
I miejsce – Dominika Mianowska  –  opiekun p. Grażyna Kwiatkowska

  • Konkurs Recytatorski „Ojczyzna jest darem i zadaniem”
w kategorii klas IV
I miejsce – Łukasz Stefaniak –  opiekun p. Marzena Samulska
 międzyszkolne
XIII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Matematyczny – uczestniczyły dwie drużyny uczniów z klas piątych – brak wyników – opiekun p. Justyna Pałka
gminne
  • Konkurs „List od świętego Mikołaja”
I miejsce w kategorii klas piątych dla Karoliny Stasiak –  kl. V b  - koordynator pracy p. Elwira Szczotka
III miejsce w kategorii klas szóstych  dla Sandry Kosztownej –  kl. VI b - koordynator pracy p. Grażyna Kwiatkowska
  • Konkurs „Mamo! Tato! Nie mów do mnie,  lecz ze mną rozmawiaj!”
      II miejsce  - Dominika Mianowska
      III miejsce - Oliwia Niemier - koordynator prac p. Grażyna Kwiatkowska
 szkolne
Konkurs na wiersz o szkole z okazji jubileuszu 85 - lecia szkoły –
wyróżnienie Joanna Małkiewicz kl. V b
 Sukcesy sportowe
Rejonowe Sztafety pływackie: I miejsce chłopców, IV dziewcząt.
Wojewódzkie Sztafety pływackie: VII miejsce chłopców
Skład: Cezary Goloch, Oliwier Matusiak, Jan Szulc, Krzysztof Chołys,
Mateusz Piszczałkowski, Dominik Adamczewski, Antoni Chudzik, Jakub Kałużny
Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe: I miejsce dziewcząt i chłopców.
Zespół dziewcząt: Zuzanna Ziąbka, Julia Majewska, Martyna Rosińska, Zuzanna Kurowska, Nikola Mizerska,  Zosia Dębska,  Sandra Kosztowna, Gabriela Podemska, Natalia Sibińska, Świątczak Oliwia, Jaskóła Weronika (opiekun: A. Dudkowska)
Zespół chłopców: Dawid Bińkowski, Jan Szulc, Serafin Marcel, Dominik Adamczewski, Krystian Kostowski, Patryk Pustelnik, Kacper Raczyńki, Eryk Kwiatkowski, Eryk Krysiak, Nowosilski Mateusz, Nowak Igor. (opiekun: A. Trawińska)


Gimnazjum
Średnie ocen poszczególnych klas gimnazjum:
I a – 3,19
I b -  3,49
II a – 3,45
II b -  3,57
III a – 3,60
III b – 3,44

Średnia ocen klas gimnazjum w I semestrze wynosi  - 3,44
 Uczniowie z najwyższą średnią:
Karolina Kostowska III b - 5,00
Mateusz Pietrzak I b - 4,92
Michał Susik II b - 4,80
 Udział i osiągnięcia  uczniów w konkursach  
w I półroczu  2012/2013:

 ogólnopolskie
  • Dyplom Wyróżnienie dla M. Pietrzaka Kl. I b w konkursie przedmiotowym z biologii MULTITEST 2012 – opiekun p. M. Wieczorek
  • Udział uczniów w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego „Poznaj świat przez języki” zorganizowany przez Instytut Jakości w Edukacji – uczestniczyło 80 uczniów SP i gim
 powiatowe
  • Konkurs Literacki „Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju”
    w kategorii klas II
    II miejsce – Anna Wojciechowska – opiekun p. Magdalena Wojciechowska
  • Konkurs Recytatorski „Ojczyzna jest darem i zadaniem”
    I miejsce – Michał Susik kl. II b
    III miejsce –Aleksandra Frontczak kl. III a – opiekun p. K. Borkowska
  • Konkurs wiedzy o Aids
    IV miejsce dla Aleksandry Frontczak i Angeliki Pawlak kl. III a - p. M. Wieczorek
 Sukcesy sportowe
  • Piłka Ręczna:
    Powiat: I miejsce chłopców i III miejsce dziewcząt
    Rejon: III miejsce chłopców
  • Sztafety pływackie:
    Rejon: II miejsce chłopców i III dziewcząt
    Województwo: V miejsce chłopców.
    Skład zespołu: Grudziński Artur, Błaszczyk Bartłomiej, Mysiala Mateusz, Bartczak Kamil,
    Pięta Nikodem, Andrzejczak Patryk, Olejniczak Wiktor, Twardowski Mateusz, Ziąbka Piotr, Serafin Jerzy, Dębski Ignacy, Kalina Tobiasz (opiekun: T. Drab)
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe:
    Rejon: I miejsce dziewcząt i II chłopców
    Województwo: I miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców.
    Zespół dziewcząt: Julia Kucejko, Karolina Michaś, Joanna Wróblewska, Dominika Sitkiewicz, Klaudia Szczerbicka, Klaudia Kwiatkowska, Malwina Frątczak, Monika Gawryluk,
    Emilia Bartosz, Emilia Glapska, Patrycja Brocka. (opiekun: K. Tomczyk)
  Po przedstawieniu osiągnięć uczniów w nauce, pani dyrektor Elżbieta Głowacka pogratulowała uczniom odnoszącym sukcesy w konkursach oraz zawodach sportowych.
Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom  szkoły miłego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych.







[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 600 x 450 )
 ( 600 x 450 )
 ( 600 x 450 )
 ( 600 x 450 )
 
 ( 600 x 450 )
 ( 600 x 450 )
 ( 600 x 450 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA