I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Dzień niemiecki w naszej szkole [data utworzenia: 2013-04-22 ]
 

 

 

 "Dzień niemiecki" w naszej szkole

Uczniowie gimnazjum mieli we wtorek 09.04.2013 r. okazję przeżyć "Dzień niemiecki" w naszej szkole. Grupa projektu edukacyjnego w składzie: Oliwia Nowak, Paulina Wilaszko, Angelika Smus, Kamil Bartczak, Nikodem Pięta, Cezary Mirowski i Michał Struś pod opieką nauczyciela języka niemieckiego Anny Pietrzak wpadła na pomysł, żeby spopularyzować język na terenie szkoły i pokazać, że warto się go uczyć.  Uczniowie skupili się na konkursach dla wszystkich i poprowadzili bardzo interesujące zajęcia dla klasy I a gimnazjum. Za pomocą metody aktywizującej - pracy ze stacjami językowymi, w pasjonujący sposób powtórzyli poznane słownictwo i przybliżyli wiadomości o Niemczech.
 "Dzień niemiecki" to jedna z części projektu pod nazwą "Znani Niemcy". Uczniowie samodzielnie zgłębiają wiedzę z wybranego wcześniej przez siebie tematu i chętnie dzielą się swoją pracą z innymi uczniami naszej szkoły.
 To prawdziwa satysfakcja dla nauczyciela patrzeć na efekty pracy uczniów i z dumą obserwować ich postępy. Nagrodą jest zainteresowanie jakie przejawiają uczniowie i chęć uczenia się języka niemieckiego.
 Anna Pietrzak[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA