Dzień Edukacji Narodowej [data utworzenia: 2006-10-23 ]

Święto nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły obchodzone było uroczyście w naszej szkole 13 października 2006 roku. Były kwiaty, życzenia, nagrody. Było dużo uśmiechów
i ciepłych słów. Nie był to zatem dzień taki jak inne.
    Uczniowie klas drugich szkoły podstawowej pod kierunkiem pań: Mirosławy Bryszewskiej
i Katarzyny Hyża przygotowali ciekawy program artystyczny, podczas którego wręczyli pracownikom szkoły kominiarczyki i żabki na szczęście.
    Samorząd Szkolny klas IV – VI SP przedstawił zebranym w małej sali gimnastycznej uczniom oraz nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły zabawne dowcipy i prezentację ciekawych „pomocy dydaktycznych” służących utrzymaniu dyscypliny wśród uczniów.
    Gimnazjaliści swoim pedagogom i pracownikom szkoły zaprezentowali śpiewający program. Mogliśmy usłyszeć finalistów konkursu piosenki angielskiej „Old is but gold is…” oraz ciekawe wykonania piosenek w formie KARAOKE.
    Dyrektor Szkoły Elżbieta Głowacka na spotkaniach poszczególnych grup uhonorowała Nagrodami Dyrektora nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi:
  • p. Bożenę Komorowską
  • p. Małgorzatę Podsiadłą
  • p. Mirosławę Sicińską
  • p. Alinę Dudkowską
  • p. Grażynę Wrońską
  • p. Magdalenę Banaszek
  • p. Pawła Zdrajkowskiego
  • p. Teresę Andrzejczak
  • p. Teresę Ochocką
  • p. Marka Kubika
  • p. Małgorzatę Kośla
  • p. Jolantę Listkiewicz
    Natomiast p. dyr. Elżbieta Głowacka została nagrodzona Nagrodą Burmistrza Gminy
    Aleksandrów.
    Zaszczytną Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała p. Halina Ścigaczewska.

GRATULUJEMY!