Dzie Edukacji Narodowej [data utworzenia: 2006-10-23 ]

wito nauczycieli i wszystkich pracownikw szkoy obchodzone byo uroczycie w naszej szkole 13 padziernika 2006 roku. Byy kwiaty, yczenia, nagrody. Byo duo umiechw
i ciepych sw. Nie by to zatem dzie taki jak inne.
    Uczniowie klas drugich szkoy podstawowej pod kierunkiem pa: Mirosawy Bryszewskiej
i Katarzyny Hya przygotowali ciekawy program artystyczny, podczas ktrego wrczyli pracownikom szkoy kominiarczyki i abki na szczcie.
    Samorzd Szkolny klas IV – VI SP przedstawi zebranym w maej sali gimnastycznej uczniom oraz nauczycielom i pozostaym pracownikom szkoy zabawne dowcipy i prezentacj ciekawych „pomocy dydaktycznych” sucych utrzymaniu dyscypliny wrd uczniw.
    Gimnazjalici swoim pedagogom i pracownikom szkoy zaprezentowali piewajcy program. Moglimy usysze finalistw konkursu piosenki angielskiej „Old is but gold is…” oraz ciekawe wykonania piosenek w formie KARAOKE.
    Dyrektor Szkoy Elbieta Gowacka na spotkaniach poszczeglnych grup uhonorowaa Nagrodami Dyrektora nauczycieli oraz pracownikw administracji i obsugi:
  • p. Boen Komorowsk
  • p. Magorzat Podsiad
  • p. Mirosaw Sicisk
  • p. Alin Dudkowsk
  • p. Grayn Wrosk
  • p. Magdalen Banaszek
  • p. Pawa Zdrajkowskiego
  • p. Teres Andrzejczak
  • p. Teres Ochock
  • p. Marka Kubika
  • p. Magorzat Kola
  • p. Jolant Listkiewicz
    Natomiast p. dyr. Elbieta Gowacka zostaa nagrodzona Nagrod Burmistrza Gminy
    Aleksandrw.
    Zaszczytn Nagrod Ministra Edukacji Narodowej otrzymaa p. Halina cigaczewska.

GRATULUJEMY!