Policjanci w szkole podstawowej [data utworzenia: 2013-10-31 ]

Policjanci w naszej szkole
 W dniu 25.10 przyszli do szkoy przedstawiciele z Komisariatu Policji, ktrego siedziba mieci si w  Aleksandrowie dzkim. Panowie Policjanci odwiedzili uczniw z Oddziau  Przedszkolnego i klas I Edukacji Wczesnoszkolnej.
 Tematem spotka bya "Bezpieczna droga do szkoy”. Panowie zadawali dzieciom wiele pyta na temat bezpiecznego poruszania si po drodze, koniecznoci noszenia wiate odblaskowych oraz unikania kontaktw z nieznajomymi osobami.  Po czci teoretycznej odbya si cz praktyczna. Na rodku sali zostaa rozoona makieta imitujca przejcie dla pieszych. Uczniowie, pod czujnym okiem funkcjonariuszy, demonstrowali prawidowy sposb przechodzenia przez jezdni.  Dzieci wykazay si du wiedz i umiejtnociami praktycznymi  podstawowych zasad ruchu drogowego.