Lekcja multimedialna z języka angielskiego [data utworzenia: 2013-12-14 ]
  Lekcja multimedialna
z języka angielskiego
 W dniu 29 listopada 2013r. w ramach drzwi otwartych w naszej szkole została zorganizowana lekcja multimedialna z języka angielskiego dla grupy 6-latków z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Aleksandrowie. Dzięki wykorzystaniu techniki audiowizualnej, dzieci obejrzały film o Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii, a następnie malowały flagę brytyjską pod okiem starszych kolegów z klasy VIb. Na pamiątkę przedszkolaki otrzymały plakat brytyjski, wykonane przez siebie flagi oraz słodycze. Po zajęciach dzieci zwiedziły klasy, m.in. pracownie informatyczną oraz szkolną bibliotekę. Lekcja została przygotowana przez uczniów klasy VIb i nauczycielkę języka angielskiego Agnieszkę Kowalczyk.
 Kolejne lekcje otwarte dla Miejskiego Przedszkola nr1 i nr2 odbędą się 13 grudnia 2013r. i 10 stycznia 2014r.