Lekcja multimedialna z jzyka angielskiego [data utworzenia: 2013-12-14 ]
  Lekcja multimedialna
z jzyka angielskiego
 W dniu 29 listopada 2013r. w ramach drzwi otwartych w naszej szkole zostaa zorganizowana lekcja multimedialna z jzyka angielskiego dla grupy 6-latkw z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Aleksandrowie. Dziki wykorzystaniu techniki audiowizualnej, dzieci obejrzay film o Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii, a nastpnie maloway flag brytyjsk pod okiem starszych kolegw z klasy VIb. Na pamitk przedszkolaki otrzymay plakat brytyjski, wykonane przez siebie flagi oraz sodycze. Po zajciach dzieci zwiedziy klasy, m.in. pracownie informatyczn oraz szkoln bibliotek. Lekcja zostaa przygotowana przez uczniw klasy VIb i nauczycielk jzyka angielskiego Agnieszk Kowalczyk.
 Kolejne lekcje otwarte dla Miejskiego Przedszkola nr1 i nr2 odbd si 13 grudnia 2013r. i 10 stycznia 2014r.

[x] Zamknij