Zabawa andrzejkowa klas I-III [data utworzenia: 2013-12-10 ]
   Zabawa andrzejkowa klasa I-III
 29.11.2013 roku w klasach I – III odbyły się zabawy andrzejkowe. Było głośno, radośnie i dużo się działo.  Podczas wesołej  muzyki i tańców wszystkie dzieci brały udział w wielu wróżbach. Najbardziej znane to ,,zaczarowane buciki” ,  kłucie szpileczką serca z kartonu, na którym  ukryte są imiona damskie i męskie, losowanie kubeczka z ukrytym fantem i lanie wosku. Wszystkie wróżby wywoływały u dzieci dużą radość i entuzjazm.
 Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Zabawa i żartobliwe wróżby pozostały już w pamięci i będą miłym wspomnieniem aż do następnych Andrzejek.