Na czerwono i wesoo czyli Mikoajki w szkole [data utworzenia: 2013-12-21 ]

Jedzie wity Mikoaj,
Bia brod wieci,
worek z prezentami,
ma dla grzecznych dzieci.

Dzie 6 grudnia by inny od pozostaych dni lekcyjnych. Wszystkim uczniom, czas przedwiteczny na przerwach  umilay wesoe koldy. pieway je znane i lubiane zespoy muzyczne, jak rwnie  polscy  i zagraniczni wykonawcy.  Uczniowie taczyli i bawili si wesoo. W klasach i na przerwach nie byo wida niebieskich mundurkw szkolnych  lecz czerwone sukienki, koszulki i czapeczki. Niektrzy uczniowie w tym dniu mieli dodatkowy powd do radoci. Mikoajki to dzie imienin kadego szkolnego Mikoaja.  Dlatego dzieci czstoway si  cukierkami i obdarowyway drobnymi upominkami.  Atmosfera tego dnia sprawia, e kady z nas jeszcze mocniej poczu ducha zbliajcych si wit Boego Narodzenia.
 Katarzyna Hya