Bookcrossing, czyli uwalniamy ksiki [data utworzenia: 2014-02-19 ]
 Bookcrossing, czyli uwalniamy ksiki
Szanowni Pastwo organizujemy w naszej szkole akcj uwalniania ksiek.
 Jest to coraz bardziej popularna idea puszczania ksiek w niekontrolowany obieg (tzw. bookcrossing ). W rnych miejscach na wiecie, takich jak biblioteki, hotele czy kawiarnie, mona spotka pki z ksikami z bookcrossingu. Zostawiaj je tam stali bywalcy oraz podrujcy, ktrzy chc odchudzi swe bagae. S tam ksiki zarwno ju przeczytane i niepotrzebne ich wacicielom, jak i te wartociowe, przekazywane ku inspiracji i nauce.
 W porozumieniu z dyrekcj szkoy w najbliszym czasie na parterze w budynku B, stanie pka z takimi wanie ksikami. Obowizywa bdzie zasada, „1 za 1”, czyli e mona bra z pki ksiki pod warunkiem rwnoczesnego zostawienia tam takiej samej liczby ksiek.
 Korzysta z tej pki bd mogli zarwno uczniowie jak i Pastwo.
 Aby rozpocz akcj naley zapeni pk ksikami, dlatego jeeli zalegaj u Pastwa ksiki, ktrych ju nie potrzebujecie to bardzo prosz przynie je do szkoy.
 Justyna Paka