Przedstawienie Sieciaki [data utworzenia: 2014-03-13 ]
  Przedstawienie "Sieciaki"
7 marca 2014r. w naszej szkole goci zesp teatralny Grupa T z Torunia.
  Przedstawi spektakl teatralny pt: "Sieciaki”. Widowisko powstao we wsppracy ,,Fundacja Dzieci Niczyje” oraz pomysodawc serwisu ,,Sieciaki” propagujcego bezpieczestwo dzieci w sieci. W spektaklu poruszono problem cyberprzemocy. Przeladowanie przez Internet jest szczeglnie niebezpieczne, dlatego, e poniajce materiay s dostpne bardzo szybko dla wielu osb. W przedstawieniu pokazano, jak w ciekawy sposb spdza wolny czas, niekoniecznie przed telewizorem lub monitorem komputera.
 To pikne, z du dawk humoru przedstawienie, dao dzieciom du porcj walorw edukacyjnych, ale te byo niepowtarzaln okazj do bezporedniej zabawy z aktorami. Ciekawe stroje, rekwizyty, wartka akcja i wspaniay kunszt kabaretowy zagwarantoway wietne widowisko zarwno dla dziecicego jak i dorosego widza.