Przedstawienie Sieciaki [data utworzenia: 2014-03-13 ]
  Przedstawienie "Sieciaki"
7 marca 2014r. w naszej szkole gościł zespół teatralny Grupa T z Torunia.
  Przedstawił spektakl teatralny pt: "Sieciaki”. Widowisko powstało we współpracy ,,Fundacja Dzieci Niczyje” oraz pomysłodawcą serwisu ,,Sieciaki” propagującego bezpieczeństwo dzieci w sieci. W spektaklu poruszono problem cyberprzemocy. Prześladowanie przez Internet jest szczególnie niebezpieczne, dlatego, że poniżające materiały są dostępne bardzo szybko dla wielu osób. W przedstawieniu pokazano, jak w ciekawy sposób spędzać wolny czas, niekoniecznie przed telewizorem lub monitorem komputera.
 To piękne, z dużą dawką humoru przedstawienie, dało dzieciom dużą porcję walorów edukacyjnych, ale też było niepowtarzalną okazją do bezpośredniej zabawy z aktorami. Ciekawe stroje, rekwizyty, wartka akcja i wspaniały kunszt kabaretowy zagwarantowały świetne widowisko zarówno dla dziecięcego jak i dorosłego widza.