Konkurs - Bezpieczny przedszkolak [data utworzenia: 2014-03-10 ]
 KONKURS „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”
     5 marca uczestniczyliśmy w Międzyprzedszkolnym Konkursie „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”, którego organizatorem było Miejskie Przedszkole nr 3. Nasz oddział reprezentowała trzyosobowa grupa w składzie: Samuel Gogolin – kapitan, Hannah Buxton, Kacper Krawczyk.
     Celem konkursu  było upowszechnienie edukacji na temat bezpieczeństwa, kształtowanie pożądanych postaw dotyczących bezpieczeństwa oraz przybliżenie dzieciom przepisów i znaków obowiązujących w ruchu drogowym.
 W szranki stanęliśmy z siedmioma innymi grupami przedszkolnymi i zmierzyliśmy się z ośmioma zadaniami, o różnym stopniu trudności, ale z wszystkimi świetnie sobie poradziliśmy. Zdobyliśmy II miejsce i przegraliśmy ze zwycięzcami różnicą pół punktu.