Konkurs - Bezpieczny przedszkolak [data utworzenia: 2014-03-10 ]
 KONKURS „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”
     5 marca uczestniczylimy w Midzyprzedszkolnym Konkursie „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”, ktrego organizatorem byo Miejskie Przedszkole nr 3. Nasz oddzia reprezentowaa trzyosobowa grupa w skadzie: Samuel Gogolin – kapitan, Hannah Buxton, Kacper Krawczyk.
     Celem konkursu  byo upowszechnienie edukacji na temat bezpieczestwa, ksztatowanie podanych postaw dotyczcych bezpieczestwa oraz przyblienie dzieciom przepisw i znakw obowizujcych w ruchu drogowym.
 W szranki stanlimy z siedmioma innymi grupami przedszkolnymi i zmierzylimy si z omioma zadaniami, o rnym stopniu trudnoci, ale z wszystkimi wietnie sobie poradzilimy. Zdobylimy II miejsce i przegralimy ze zwycizcami rnic p punktu.