Stadnina koni - wycieczka klasy Vc [data utworzenia: 2014-06-04 ]

W dniu 21 maja klasa Vc wraz z wychowawcą - Panią Ewą Jóźwiak oraz Panią Grażyną Kwiatkowską, pojechała do stadniny koni „Adrianna” w Starym Adamowie. Wycieczka została zorganizowana przez rodziców z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Na miejscu czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Pierwszą sprawiła nam pogoda, która w tym dniu wyjątkowo dopisała, czego najbardziej się obawialiśmy.

Program obejmował: zwiedzanie całego obiektu pod opieką instruktorów, którzy jednocześnie przekazywali nam dużo ciekawych informacji, jazdę konną, konkursy z nagrodami oraz na zakończenie grill z kiełbaskami i małym poczęstunkiem. Dodatkowym atutem była malownicza okolica i duża przestrzeń terenu stadniny. Dobra zabawa i uśmiech towarzyszyły nam przez cały czas, co widać na pamiątkowych zdjęciach wykonanych przez profesjonalnego fotografa, który bacznym okiem aparatu wychwycił najlepsze momenty tego dnia. Niestety czas płynął nieubłaganie i jak to w takich sytuacjach bywa to, co dobre szybko się kończy. Wróciliśmy…… pełni wrażeń, mądrzejsi o kolejne doświadczenia, z przeświadczeniem, że mamy najwspanialszych rodziców i nauczycieli.

Emilia Szymańska - uczennica klasy Vc