Stadnina koni - wycieczka klasy Vc [data utworzenia: 2014-06-04 ]

W dniu 21 maja klasa Vc wraz z wychowawc - Pani Ew Jwiak oraz Pani Grayn Kwiatkowsk, pojechaa do stadniny koni „Adrianna” w Starym Adamowie. Wycieczka zostaa zorganizowana przez rodzicw z okazji zbliajcego si Dnia Dziecka. Na miejscu czekao wiele atrakcji i niespodzianek. Pierwsz sprawia nam pogoda, ktra w tym dniu wyjtkowo dopisaa, czego najbardziej si obawialimy.

Program obejmowa: zwiedzanie caego obiektu pod opiek instruktorw, ktrzy jednoczenie przekazywali nam duo ciekawych informacji, jazd konn, konkursy z nagrodami oraz na zakoczenie grill z kiebaskami i maym poczstunkiem. Dodatkowym atutem bya malownicza okolica i dua przestrze terenu stadniny. Dobra zabawa i umiech towarzyszyy nam przez cay czas, co wida na pamitkowych zdjciach wykonanych przez profesjonalnego fotografa, ktry bacznym okiem aparatu wychwyci najlepsze momenty tego dnia. Niestety czas pyn nieubaganie i jak to w takich sytuacjach bywa to, co dobre szybko si koczy. Wrcilimy…… peni wrae, mdrzejsi o kolejne dowiadczenia, z przewiadczeniem, e mamy najwspanialszych rodzicw i nauczycieli.

Emilia Szymaska - uczennica klasy Vc