Policjanci w szkole [data utworzenia: 2014-10-12 ]
   Policjanci w szkole
 02.10.2014 roku, w czwartek Oddzia Przedszkolny oraz klasy I A,B i C odwiedzili Panowie Policjanci.
 Celem wizyty byo rozpoznanie znakw drogowych znajdujcych si obok szkoy oraz utrwalenie  obowizujcych zasad przechodzenia przez jezdni. Uczniowie chtnie i aktywnie uczestniczyli w lekcji.
 Panowie Policjanci przynieli do klas mat przedstawiajc pasy przejcia dla pieszych. W ten sposb kade dziecko, pod bacznym okiem funkcjonariuszy, mogo zademonstrowa bezpieczne i prawidowe zasady przejcia przez jezdni. Lekcja bya dobr okazj do powtrzenia zasad ruchu  drogowego, ktrych musz przestrzega piesi i rowerzyci a ktre wpywaj na wiksze bezpieczestwo dzieci i dorosych.