Policjanci w szkole [data utworzenia: 2014-10-12 ]
   Policjanci w szkole
 02.10.2014 roku, w czwartek Oddział Przedszkolny oraz klasy I A,B i C odwiedzili Panowie Policjanci.
 Celem wizyty było rozpoznanie znaków drogowych znajdujących się obok szkoły oraz utrwalenie  obowiązujących zasad przechodzenia przez jezdnię. Uczniowie chętnie i aktywnie uczestniczyli w lekcji.
 Panowie Policjanci przynieśli do klas matę przedstawiającą pasy przejścia dla pieszych. W ten sposób każde dziecko, pod bacznym okiem funkcjonariuszy, mogło zademonstrować bezpieczne i prawidłowe zasady przejścia przez jezdnię. Lekcja była dobrą okazją do powtórzenia zasad ruchu  drogowego, których muszą przestrzegać piesi i rowerzyści a które wpływają na większe bezpieczeństwo dzieci i dorosłych.