Dzień Edukacji Narodowej 2014 [data utworzenia: 2014-10-24 ]

Tradycyjnie w dniu 14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowaliśmy dla wszystkich pracowników naszej szkoły artystyczny upominek. Uroczyste spotkanie  całego Zespołu Szkół Sportowych odbyło się o godzinie 9.30 na hali sportowej.
W tym roku postanowiliśmy połączyć swoje siły, których owocem był  program przedstawiony zarówno przez uczniów szkoły podstawowej jak i gimnazjum.
W tym szczególnym dniu złożyliśmy Dyrekcji Szkoły, całej Radzie Pedagogicznej oraz wszystkim pozostałym pracownikom obietnicę, że w każdym dniu roku szkolnego będziemy pamiętać o trudzie, który wkładają w nasze wykształcenie i wychowanie.
 Podczas uroczystości pani Dyrektor Elżbieta Głowacka wręczyła Nagrody Dyrektora: nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz pracownikom administracji i obsługi.
 W tym roku szkolnym nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali:
  1. Katarzyna Borkowska – nauczyciel języka polskiego w gimnazjum
  2. Bożena Komorowska – nauczyciel muzyki w szkole podstawowej i gimnazjum
  3. Kazimierz Tomczyk – trener lekkiej atletyki w gimnazjum
  4. Agnieszka Kowalczyk  - nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej
  5. Anna Trawińska – nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej
  6. Grzegorz Przybysz - nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej
  7. Katarzyna Hyża – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  8. Renata Mrozińska - pedagog szkolny
  9. Renata Rzepecka – wicedyrektor do spraw pedagogicznych
  10. Anna Opalska – pracownik obsługi
  11. Teresa Andrzejczak – kierownik gospodarczy
 W piątek 10 października nauczyciele wzięli udział w gminnych obchodach swojego święta, które odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury.  Dzień Nauczyciela był jak zawsze okazją do uhonorowania wyróżniających się pedagogów. Z rąk burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego nagrody odebrali również nauczyciele naszej szkoły: p.Krystyna Kurek – nauczyciel matematyki oraz p. Ilona  Zinser – wicedyrektor do spraw sportu.
 Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Uczniowie klasy 2b