Dzie Edukacji Narodowej 2014 [data utworzenia: 2014-10-24 ]

Tradycyjnie w dniu 14 padziernika z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowalimy dla wszystkich pracownikw naszej szkoy artystyczny upominek. Uroczyste spotkanie  caego Zespou Szk Sportowych odbyo si o godzinie 9.30 na hali sportowej.
W tym roku postanowilimy poczy swoje siy, ktrych owocem by  program przedstawiony zarwno przez uczniw szkoy podstawowej jak i gimnazjum.
W tym szczeglnym dniu zoylimy Dyrekcji Szkoy, caej Radzie Pedagogicznej oraz wszystkim pozostaym pracownikom obietnic, e w kadym dniu roku szkolnego bdziemy pamita o trudzie, ktry wkadaj w nasze wyksztacenie i wychowanie.
 Podczas uroczystoci pani Dyrektor Elbieta Gowacka wrczya Nagrody Dyrektora: nauczycielom za szczeglne osignicia w pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz pracownikom administracji i obsugi.
 W tym roku szkolnym nagrody Dyrektora Szkoy otrzymali:
  1. Katarzyna Borkowska – nauczyciel jzyka polskiego w gimnazjum
  2. Boena Komorowska – nauczyciel muzyki w szkole podstawowej i gimnazjum
  3. Kazimierz Tomczyk – trener lekkiej atletyki w gimnazjum
  4. Agnieszka Kowalczyk  - nauczyciel jzyka angielskiego w szkole podstawowej
  5. Anna Trawiska – nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej
  6. Grzegorz Przybysz - nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej
  7. Katarzyna Hya – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  8. Renata Mroziska - pedagog szkolny
  9. Renata Rzepecka – wicedyrektor do spraw pedagogicznych
  10. Anna Opalska – pracownik obsugi
  11. Teresa Andrzejczak – kierownik gospodarczy
 W pitek 10 padziernika nauczyciele wzili udzia w gminnych obchodach swojego wita, ktre odbyy si w Modzieowym Domu Kultury.  Dzie Nauczyciela by jak zawsze okazj do uhonorowania wyrniajcych si pedagogw. Z rk burmistrza Aleksandrowa dzkiego nagrody odebrali rwnie nauczyciele naszej szkoy: p.Krystyna Kurek – nauczyciel matematyki oraz p. Ilona  Zinser – wicedyrektor do spraw sportu.
 Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Uczniowie klasy 2b