lubowanie uczniw klas pierwszych gimnazjum- 2014 [data utworzenia: 2014-10-24 ]

W dniu 21 padziernika obchodzilimy  w naszej szkole wito Patrona – Jzefa Jaworskiego.
W tym dniu odbyy si lubowania uczniw klas pierwszych. Gimnazjalici z klas pierwszych przygotowali program artystyczny, w ktrym wspominali posta patrona szkoy,znakomitego sportowca, onierza, patrioty, ktry od 34 lat jest niedocignionym wzorem dla uczniw naszej szkoy.
 Podczas uroczystoci uczniowie klas pierwszych gimnazjum zoyli uroczyste lubowanie na sztandar szkoy. Zostali symbolicznie pasowani na uczniw Miejskiego Gimnazjum Sportowego przez naszego absolwenta i znakomitego sportowca, obecnie prezesa Klubu MKS  - p. Andrzeja Grabarczyka.
 Przedstawiciele klas oraz wychowawcy odebrali akty nadania klas z rk p.Hanny Beda– Naczelnika Wydziau Edukacji w Aleksandrowie .
Na zakoczenie wszyscy pasowani uczniowie wsplnie zapiewali
Gaudeamus igitur.
 Trzymamy kciuki za naszych wspaniaych pierwszakw, aby najblisze trzy lata nauki w gimnazjum byy niezapomniane, najwspanialsze, wzbogacone licznymi sukcesami zarwno w nauce jak i w sporcie.
 Wychowawcy klas pierwszych gimnazjum:
                p. Izabela Marciniak oraz p. Tomasz Kozanecki.