Ślubowanie uczniów klas pierwszych gimnazjum- 2014 [data utworzenia: 2014-10-24 ]

W dniu 21 października obchodziliśmy  w naszej szkole Święto Patrona – Józefa Jaworskiego.
W tym dniu odbyły się Ślubowania uczniów klas pierwszych. Gimnazjaliści z klas pierwszych przygotowali program artystyczny, w którym wspominali postać patrona szkoły,znakomitego sportowca, żołnierza, patrioty, który od 34 lat jest niedoścignionym wzorem dla uczniów naszej szkoły.
 Podczas uroczystości uczniowie klas pierwszych gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Zostali symbolicznie pasowani na uczniów Miejskiego Gimnazjum Sportowego przez naszego absolwenta i znakomitego sportowca, obecnie prezesa Klubu MKS  - p. Andrzeja Grabarczyka.
 Przedstawiciele klas oraz wychowawcy odebrali akty nadania klas z rąk p.Hanny Beda– Naczelnika Wydziału Edukacji w Aleksandrowie Ł.
Na zakończenie wszyscy pasowani uczniowie wspólnie zaśpiewali
Gaudeamus igitur.
 Trzymamy kciuki za naszych wspaniałych pierwszaków, aby najbliższe trzy lata nauki w gimnazjum były niezapomniane, najwspanialsze, wzbogacone licznymi sukcesami zarówno w nauce jak i w sporcie.
 Wychowawcy klas pierwszych gimnazjum:
                p. Izabela Marciniak oraz p. Tomasz Kozanecki.