Konkurs: Z dysleksj w krainie Art rozstrzygnity [data utworzenia: 2014-10-28 ]
  Konkurs: Z dysleksj w krainie Art rozstrzygnity
W tym roku obchodzilimy  ju XII Europejski Tydzie  wiadomoci Dysleksji. Organizatorem konkursw pod tym hasem bya Poradnia Psychologiczno  - Pedagogiczna w Aleksandrowie  dzkim. Honorowy patronat nad konkursem obj burmistrz Aleksandrowa dzkiego p. Jacek Lipiski.
Najmodsi uczestnicy konkursu mieli za zadanie narysowa Bratka, przyjaciela dziecka, uczniowie z klas IV- VI wykonali mapy mentalne z reguami ortograficznymi.
 Gimnazjalici natomiast  sprbowali swoich si piszc opowiadania  : Przygoda Ortografika.
 Uroczyste ogoszenie wynikw konkursu odbyo si w siedzibie poradni w dniu 24.10.2014. Uczniowie z naszej szkoy zajli wysokie lokaty we wszystkich kategoriach.
  Ponadto   nagrodzeni uczniowie,  podczas uroczystoci mieli za zadanie wsplnie napisa histori  z uwzgldnieniem sw z trudnoci ortograficzn. Zabawy przy tym zadaniu byo  co nie miara….
 Do konkursw uczniw przygotoway panie Katarzyna Ratajczyk oraz Renata Mroziska
 Zwycizcom gratulujemy !