lubowanie uczniw klas I szkoy podstawowej [data utworzenia: 2014-10-24 ]

Ju od samego ranka odbyo si lubowanie najmodszych uczniw z klas  IA, IB i IC edukacji wczesnoszkolnej. Uczniowie wystpili w programie artystycznym pt.,,Jesienne lubowanie”. Kada klasa zaprezentowaa si  recytujc wiersz, kilkoro maluchw wystpio w krtkiej scence a cay program ubarwiy piosenki o tematyce szkolnej i jesiennej.
 Po programie zoono kwiaty w izbie pamici i nastpio uroczyste lubowanie wszystkich pierwszakw oraz ich rodzicw przybyych w tym dniu na uroczysto. Pani Dyrektor Elbieta Gowacka symbolicznie, za pomoc owka, dokonaa pasowania kadego malucha na prawowitego ucznia Sportowej Szkoy Podstawowej.
 Na zakoczenie kada klasa otrzymaa z rk Pana Burmistrza Jacka Lipiskiego pamitkowy akt nadania. Po uroczystoci uczniowie wraz z wychowawczyniami udali si na sodki poczstunek przygotowany przez rodzicw.