Ślubowanie uczniów klas I szkoły podstawowej [data utworzenia: 2014-10-24 ]

Już od samego ranka odbyło się ślubowanie najmłodszych uczniów z klas  IA, IB i IC edukacji wczesnoszkolnej. Uczniowie wystąpili w programie artystycznym pt.,,Jesienne ślubowanie”. Każda klasa zaprezentowała się  recytując wiersz, kilkoro maluchów wystąpiło w krótkiej scence a cały program ubarwiły piosenki o tematyce szkolnej i jesiennej.
 Po programie złożono kwiaty w izbie pamięci i nastąpiło uroczyste ślubowanie wszystkich pierwszaków oraz ich rodziców przybyłych w tym dniu na uroczystość. Pani Dyrektor Elżbieta Głowacka symbolicznie, za pomocą ołówka, dokonała pasowania każdego malucha na prawowitego ucznia Sportowej Szkoły Podstawowej.
 Na zakończenie każda klasa otrzymała z rąk Pana Burmistrza Jacka Lipińskiego pamiątkowy akt nadania. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawczyniami udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.