Gry planszowe w klasie VIc [data utworzenia: 2014-12-10 ]
     Gry planszowe w klasie VIc
   Na jednej z listopadowych godzin wychowawczych nasza wychowawczyni - pani Ewa Jwiak zaciekawia nas swoim pomysem zaprojektowania kilku gier planszowych. Postanowilimy ten pomys wcieli w ycie. Tym bardziej, e gra planszowa to wietna alternatywa dla komputera czy telewizora. Zaczlimy od podzielenia klasy na grupy, ktrych ostatecznie powstao pi. Na nastpnych lekcjach wymienialimy si swoimi pomysami, dyskutowalimy nad nazw, przynosilimy potrzebne materiay i wykonywalimy gry. Nasza wychowawczyni bya bardzo zadowolona z tego, e zintegrowalimy si jako klasa. Byo przy tym sporo dobrej zabawy, co mona zobaczy na poniej umieszczonych zdjciach.

Owocem naszej pracy jest pi gier planszowych:

• „W kosmosie”,
  • „Pory roku”,
  • „Ziemia i pieko”,
  • „Park podrnikw”,
  • „I Ty moesz zosta sportowcem”.

Bardzo dzikujemy naszej wychowawczyni pani Ewie Jwiak za ten pomys. Przekonalimy si, e wcale nie jest tak trudno stworzy wasn gr planszow. Zobaczylimy rwnie, e mona naprawd mio spdza czas, grajc w gry planszowe z przyjacimi.

Maciej Sikora, ucz. kl. VI c