Spotkanie wigilijne 2014 [data utworzenia: 2014-12-22 ]

"Cicha noc"

16 grudnia po trudach zwizanych w edukacj: Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsugi, spotkali si aby w klimacie boonarodzeniwym zoy sobie najlepsze yczenia.

Byli z nami zaproszeni gocie: Pan Burmistrz Jacek Lipiski, przewodniczca Rady Miejskiej oraz Rady Rodzicw naszej szkoy Magorzara Grabarczyk, sekretarz gminy Iwona Dbek, Asystent Posanki na Sejm Pani Agnieszki Hanajczyk - Pan Cezary Duraj, przewodniczca ZNP w Aleksandrowie . - P. Stanisawa Raczyska oraz po raz pierwszy Proboszcz Parafii w. Archaniow Ksidz Gabriel Koodziej. Gocili rwnie emerytowani nauczyciele, pracownicy i rodzice.

Spotkanie nasze rozpoczo si krtkim montaem sowno-muzycznym przygotowanym przez p.J.Liberd, p.E.Romanowicz. Nastpnie chr naszej szkoy pod dyrekcj p.B.Komorowskiej uwietni nastj zapiewaniem kold. Pikna dekoracja, ktr wykonay p.E.Wyposz i p.J.Siadul, yczenia, podzielenie si opatkiem sprawio wszystkim wiele radoci ze wsplnego przebywania oraz dodao siy i nadziei do dalszej pracy w nadchodzcym Nowym Roku 2015.

[x] Zamknij