Spotkanie wigilijne 2014 [data utworzenia: 2014-12-22 ]

"Cicha noc"

16 grudnia po trudach związanych w edukacją: Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, spotkali się aby w klimacie bożonarodzeniwym złożyć sobie najlepsze życzenia.

Byli z nami zaproszeni goście: Pan Burmistrz Jacek Lipiński, przewodnicząca Rady Miejskiej oraz Rady Rodziców naszej szkoły Małgorzara Grabarczyk, sekretarz gminy Iwona Dąbek, Asystent Posłanki na Sejm Pani Agnieszki Hanajczyk - Pan Cezary Duraj, przewodnicząca ZNP w Aleksandrowie Ł. - P. Stanisława Raczyńska oraz po raz pierwszy Proboszcz Parafii Św. Archaniołów Ksiądz Gabriel Kołodziej. Gościli również emerytowani nauczyciele, pracownicy i rodzice.

Spotkanie nasze rozpoczęło się krótkim montażem słowno-muzycznym przygotowanym przez p.J.Liberdę, p.E.Romanowicz. Następnie chór naszej szkoły pod dyrekcją p.B.Komorowskiej uświetnił nastój zaśpiewaniem kolęd. Piękna dekoracja, którą wykonały p.E.Wypłosz i p.J.Siadul, życzenia, podzielenie się opłatkiem sprawiło wszystkim wiele radości ze wspólnego przebywania oraz dodało siły i nadziei do dalszej pracy w nadchodzącym Nowym Roku 2015.