Dzień Babci i Dziadka [data utworzenia: 2015-02-21 ]

Sto lat na tańce ochoty
Sto lat chęci na psoty
Sto lat fajnej sprawności
I sto lat mojej miłości!
Takimi oto życzeniami powitali uczniowie z klas pierwszych przybyłych na uroczystość  babcie i dziadków.
 Spotkanie odbyło się 23 stycznia 2015 roku. Ku wielkiej radości przybyło bardzo liczne grono zaproszonych gości. Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor Elżbietę Głowacką  wszyscy uczniowie rozpoczęli recytację pięknych wierszy. Uczniowie z klasy I C odegrali scenki humorystyczne, które wzbudziły śmiech i radość na sali. Każde wystąpienie dzieci nagradzane było burzą oklasków. Program artystyczny przeplatały piosenki między innymi ,,Najdroższy Dziadku”, ,,U Babci jest słodko”, ,,Zawsze niech będzie słońce”.  Po programie wszystkie wnuki z radością  wręczały kolorowe  laurki, składały serdeczne życzenia  i częstowały słodyczami.
 Uroczystość była bardzo miła i dla wielu szanownych gości wzruszająca. Po spotkaniu babcie i dziadkowie mogli obejrzeć wystawę portretów narysowanych przez uczniów z klas pierwszych i Oddziału Przedszkolnego.