Zabawa karnawałowa [data utworzenia: 2015-02-22 ]
 Zabawa karnawałowa 2015
29 stycznia 2015 roku odbyła się szkolna zabawa karnawałowa. Wszyscy uczniowie już od rana czekali z radością na zabawę. Wielu z nich już od rana przyszło barwnie i kolorowo  przebranych. Zabawa rozpoczęła się punktualnie o godzinie 13.00 Wszystkie klasy  I–III oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego zebrały się na sali gimnastycznej. Po krótkim tańcu reprezentacyjnym  każdej klasy rozpoczęła się wesoła zabawa przy znanych i lubianych przebojach i hitach z list przebojów.  Wśród tancerzy spotkać można było chirurga, smerfetkę, kucharza, cyganki, księżniczek, Batmanów, rycerzy, Spajdermenów a nawet zamaskowanego Zorro. Podczas zabawy  uczniowie gorliwie dopingowali swoich kolegów i koleżanki, którzy brali udział w konkursach zręcznościowych. Chętni rywalizowali ze sobą w zabawach pod tytułem ,,Mumia”, ,,Taniec z piłką”, ,,Zwijanie tasiemki na ołówek”, ,,Sprawne paluszki”, ,,Taniec z woreczkiem”. Zwycięzcy otrzymywali słodkie upominki. Zabawa szybko dobiegła końca i każda klasa w długim pociągu,, odjechała” do swojej sali . Przedostatni dzień nauki, tuż przed feriami,  dzieci spędziły bardzo wesoło i radośnie.  Stroje, zdjęcia i kolorowe wspomnienia zostawiamy do następnego karnawału.