Zabawa karnawaowa [data utworzenia: 2015-02-22 ]
 Zabawa karnawaowa 2015
29 stycznia 2015 roku odbya si szkolna zabawa karnawaowa. Wszyscy uczniowie ju od rana czekali z radoci na zabaw. Wielu z nich ju od rana przyszo barwnie i kolorowo  przebranych. Zabawa rozpocza si punktualnie o godzinie 13.00 Wszystkie klasy  I–III oraz dzieci z Oddziau Przedszkolnego zebray si na sali gimnastycznej. Po krtkim tacu reprezentacyjnym  kadej klasy rozpocza si wesoa zabawa przy znanych i lubianych przebojach i hitach z list przebojw.  Wrd tancerzy spotka mona byo chirurga, smerfetk, kucharza, cyganki, ksiniczek, Batmanw, rycerzy, Spajdermenw a nawet zamaskowanego Zorro. Podczas zabawy  uczniowie gorliwie dopingowali swoich kolegw i koleanki, ktrzy brali udzia w konkursach zrcznociowych. Chtni rywalizowali ze sob w zabawach pod tytuem ,,Mumia”, ,,Taniec z pik”, ,,Zwijanie tasiemki na owek”, ,,Sprawne paluszki”, ,,Taniec z woreczkiem”. Zwycizcy otrzymywali sodkie upominki. Zabawa szybko dobiega koca i kada klasa w dugim pocigu,, odjechaa” do swojej sali . Przedostatni dzie nauki, tu przed feriami,  dzieci spdziy bardzo wesoo i radonie.  Stroje, zdjcia i kolorowe wspomnienia zostawiamy do nastpnego karnawau.