Dzie Kobiet 2015 [data utworzenia: 2015-04-01 ]
  Dzie Kobiet 2015
 06 marca by prawdziwie wiosennym dniem, gdy na  szkolnych korytarzach zakwito mnstwo barwnych tulipanw, prymulek i wiele innych maych bukiecikw. Te pikne wizanki kwiatw przyniesiono w zwizku ze zbliajcym si Dniem Kobiet.
 W tym dniu odby si rwnie uroczysty apel, ktry przygotowaa klasa II A wraz z wychowawczyni Pani Elbiet Jurek. Na wstpie  dzieci z Oddziau Przedszkolnego zapieway piosenk. Uczniowie recytowali przepikne wiersze oraz wystpili w krtkiej scence humorystycznej, ktrych bohaterkami byy kobiety.  Cay program ,,ubarwiy” znane i lubiane piosenki midzy innymi:,,Ach te baby” oraz z repertuaru M. Grechuty,,Bdziesz moj dam” czy Czerwonych Gitar ,,Tak bardzo si staraem”. Na zakoczenie chopcy wrczyli wszystkim zgromadzonym paniom te krokusy.