Dzień Kobiet 2015 [data utworzenia: 2015-04-01 ]
  Dzień Kobiet 2015
 06 marca był prawdziwie wiosennym dniem, gdyż na  szkolnych korytarzach zakwitło mnóstwo barwnych tulipanów, prymulek i wiele innych małych bukiecików. Te piękne wiązanki kwiatów przyniesiono w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet.
 W tym dniu odbył się również uroczysty apel, który przygotowała klasa II A wraz z wychowawczynią Panią Elżbietą Jurek. Na wstępie  dzieci z Oddziału Przedszkolnego zaśpiewały piosenkę. Uczniowie recytowali przepiękne wiersze oraz wystąpili w krótkiej scence humorystycznej, których bohaterkami były kobiety.  Cały program ,,ubarwiły” znane i lubiane piosenki między innymi:,,Ach te baby” oraz z repertuaru M. Grechuty,,Będziesz moją damą” czy Czerwonych Gitar ,,Tak bardzo się starałem”. Na zakończenie chłopcy wręczyli wszystkim zgromadzonym paniom żółte krokusy.