Klasowa wigilia [data utworzenia: 2014-12-20 ]
  Klasowa wigilia
 19 grudnia 2014 roku w naszej szkole na Sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z Mikołajem. Nasza grupa przywitała Mikołaja znaną i lubianą przez nas pastorałką pt. „Świeć gwiazdeczko”. Mikołaj miał dla nas worek pełen słodyczy. Na spotkaniu z Mikołajem miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Na najładniej udekorowaną salę”, w którym zajęliśmy I miejsce!
Po powrocie do Sali odbyła się klasowa wigilia. Wspólnie złożyliśmy sobie życzenia, oraz połamaliśmy się opłatkiem. Następnie mogliśmy zasiąść do stołu, który przygotowały dla nas nasze mamy.
 W podzięce rodzicom, my również przygotowaliśmy dla nich małą niespodziankę w postaci krótkiego przedstawienia pt. „Gwiazdka”. Wspólnie z rodzicami zaśpiewaliśmy Kolendy. Pan Dawid Gogolin pomógł nam grając na gitarze, my z kolei graliśmy na instrumentach perkusyjnych i drewnianych. Na koniec wręczyliśmy rodzicom zrobione przez nas choineczki.