Klasowa wigilia [data utworzenia: 2014-12-20 ]
  Klasowa wigilia
 19 grudnia 2014 roku w naszej szkole na Sali gimnastycznej odbyo si spotkanie z Mikoajem. Nasza grupa przywitaa Mikoaja znan i lubian przez nas pastorak pt. „wie gwiazdeczko”. Mikoaj mia dla nas worek peen sodyczy. Na spotkaniu z Mikoajem miao miejsce rozstrzygnicie konkursu „Na najadniej udekorowan sal”, w ktrym zajlimy I miejsce!
Po powrocie do Sali odbya si klasowa wigilia. Wsplnie zoylimy sobie yczenia, oraz poamalimy si opatkiem. Nastpnie moglimy zasi do stou, ktry przygotoway dla nas nasze mamy.
 W podzice rodzicom, my rwnie przygotowalimy dla nich ma niespodziank w postaci krtkiego przedstawienia pt. „Gwiazdka”. Wsplnie z rodzicami zapiewalimy Kolendy. Pan Dawid Gogolin pomg nam grajc na gitarze, my z kolei gralimy na instrumentach perkusyjnych i drewnianych. Na koniec wrczylimy rodzicom zrobione przez nas choineczki.

[x] Zamknij