Witaj Majowa Jutrzenko! [data utworzenia: 2015-05-07 ]
 Witaj Majowa Jutrzenko!
30 kwietnia 2015 roku uczniowie naszej szkoy uroczycie obchodzili wito Konstytucji 3 Maja.
 Ju na pierwszej lekcji uczniowie gimnazjum obejrzeli monta sowno – muzyczny przygotowany przez uczniw klas II pod kierunkiem p. Katarzyny Borkowskiej oraz p. Magdaleny Wojciechowskiej.
 Oddzia  Przedszkolny i klasy I-III edukacji wczesnoszkolnej wziy udzia w apelu na drugiej godzinie lekcyjnej.  Program przygotowaa i przedstawia klasa III A pod opiek p. Elbiety Zadworskiej. Uczniowie w krtkiej inscenizacji zaprezentowali wane informacje dotyczce  Uchway Konstytucji z  3 Maja z 1791 roku. Duym zainteresowaniem cieszyy si stroje artystw przybliajce atmosfer tamtych lat. Wystp ubarwiy melodyjne piosenki o naszej ojczynie.  Na zakoczenie spotkania wszyscy zapiewali hymn narodowy.
 Program artystyczny dla klas IV – VI przygotowali uczniowie klasy VI b pod kierunkiem p. Marzeny Samulskiej. Ciekawy program artystyczny  wzbogacia prezentacja multimedialna przedstawiajca historyczne wydarzenia dotyczce uchwalenia Konstytucji.

[x] Zamknij