Witaj Majowa Jutrzenko! [data utworzenia: 2015-05-07 ]
 Witaj Majowa Jutrzenko!
30 kwietnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły uroczyście obchodzili Święto Konstytucji 3 Maja.
 Już na pierwszej lekcji uczniowie gimnazjum obejrzeli montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów klas II pod kierunkiem p. Katarzyny Borkowskiej oraz p. Magdaleny Wojciechowskiej.
 Oddział  Przedszkolny i klasy I-III edukacji wczesnoszkolnej wzięły udział w apelu na drugiej godzinie lekcyjnej.  Program przygotowała i przedstawiła klasa III A pod opieką p. Elżbiety Zadworskiej. Uczniowie w krótkiej inscenizacji zaprezentowali ważne informacje dotyczące  Uchwały Konstytucji z  3 Maja z 1791 roku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stroje artystów przybliżające atmosferę tamtych lat. Występ ubarwiły melodyjne piosenki o naszej ojczyźnie.  Na zakończenie spotkania wszyscy zaśpiewali hymn narodowy.
 Program artystyczny dla klas IV – VI przygotowali uczniowie klasy VI b pod kierunkiem p. Marzeny Samulskiej. Ciekawy program artystyczny  wzbogaciła prezentacja multimedialna przedstawiająca historyczne wydarzenia dotyczące uchwalenia Konstytucji.