I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Bezpieczna droga do szkoły - podsumowanie projektu [data utworzenia: 2015-05-12 ]
  "Bezpieczna droga do szkoły"
24 kwietnia 2015 roku odbyło się podsumowanie projektu pt:"Bezpieczna droga do szkoły”. Przedstawienie przygotowała klasa IA z wychowawczynią Katarzyna Hyża. Sprawa bezpieczeństwa na drogach jest priorytetową we wszystkich akcjach i kampaniach społecznych. Dlatego pierwszoklasiści postanowili włączyć się w tą akcję i realizować jej zasady przez cały rok szkolny. Jej podsumowaniem był występ uczniów w krótkim programie słowno – muzycznym.  Uczniowie recytowali wierszyki oraz przedstawili  trzy scenki  mówiące o skutkach braku przestrzegania podstawowych zasad przechodzenia przez jezdnię.
  Zgromadzeni, mogli przypomnieć sobie te zasady oraz utrwalić niektóre z podstawowych znaków drogowych. Całość występu umiliły znane piosenki: ,,To znaki drogowe”, ,,Kolorowe światła” czy ,,Przepisy ruchu drogowego”. Życie dziecka jest bezcenne, a dzięki takim projektom i akcjom podnosi się poziom bezpieczeństwa na drogach. Bo przecież – przytaczając słowa piosenki zaśpiewanej przez dzieci:
 ,,Przepisowy ruch drogowy i pieszy
Własne zdrowie zawsze w głowie mam
Każdy przepis taki mały a cieszy
I ratuje czasem życie nam”
[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA