Wycieczka do Michawki [data utworzenia: 2015-05-13 ]
Od rana 5 maja 2015 roku pikne soce zapraszao wszystkich do zabaw i zaj na powietrzu. Z tego ,,zaproszenia” skorzystay klasy pierwsze i wybray si do gospodarstwa agroturystycznego  w Michawce. Na miejscu dzieci oglday domowe mini zoo z przepiknym pawiem indyjskim, ktry zaprezentowa w caej okazaoci swj wielobarwny ogon. Na wybiegu karmiy marchewkami konie huculskie i poznay histori ich rasy.  Dzieci uczestniczyy w warsztatach rcznej produkcji kolorowych mydeek o rnych ksztatach i zapachu. Oglday starodawne narzdzia do pracy w polu i ogrodzie. W wolnej chwili maluchy biegay po trawie, bawiy si na placu zabaw, gray w pik i skakay na duej skoczni. Atrakcj dla dzieci by przyjazd na teren gospodarstwa  miejscowej stray poarnej. Chtni zwiedzali wz straacki.
 Na zakoczenie wizyty dzieci jady pieczone kiebaski i przepyszne ciasto. Wszyscy wrcili bardzo zadowoleni. Z wyjazdu pozostay mie wspomnienia, zdjcia i oczywicie pachnce mydeka.