Wycieczka do Michałówki [data utworzenia: 2015-05-13 ]
Od rana 5 maja 2015 roku piękne słońce zapraszało wszystkich do zabaw i zajęć na powietrzu. Z tego ,,zaproszenia” skorzystały klasy pierwsze i wybrały się do gospodarstwa agroturystycznego  w Michałówce. Na miejscu dzieci oglądały domowe mini zoo z przepięknym pawiem indyjskim, który zaprezentował w całej okazałości swój wielobarwny ogon. Na wybiegu karmiły marchewkami konie huculskie i poznały historię ich rasy.  Dzieci uczestniczyły w warsztatach ręcznej produkcji kolorowych mydełek o różnych kształtach i zapachu. Oglądały starodawne narzędzia do pracy w polu i ogrodzie. W wolnej chwili maluchy biegały po trawie, bawiły się na placu zabaw, grały w piłkę i skakały na dużej skoczni. Atrakcją dla dzieci był przyjazd na teren gospodarstwa  miejscowej straży pożarnej. Chętni zwiedzali wóz strażacki.
 Na zakończenie wizyty dzieci jadły pieczone kiełbaski i przepyszne ciasto. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni. Z wyjazdu pozostały miłe wspomnienia, zdjęcia i oczywiście pachnące mydełka.