SPORTOWE PӣKOLONIE 2015 r. [data utworzenia: 2015-08-24 ]

SPORTOWE PӣKOLONIE 2015 r.

Tegoroczne pkolonie byy zorganizowane w Zespole Szk Sportowych im. Jzefa Jaworskiego w Aleksandrowie dzkim przy ulicy Bankowej 7/11 w terminie od 29 czerwca do 10 lipca 2015 roku. W cigu dwch tygodni 170 dzieci z miasta i gminy skorzystao z propozycji aktywnego wypoczynku w godzinach od 900 do 1400
 Uczestnicy mieli zapewnione drugie niadanie w postaci sodkiej buki i herbat oraz dwudaniowy obiad z deserem. Buki zostay zasponsorowane przez zaprzyjanione  aleksandrowskie piekarnie i cukiernie:
Pastwa Renat i Piotra Panek – wacicieli Cukierni Pychotka,
Pastwa Teres i Bogusawa Stefaczyk – wacicieli Piekarni Stefaczyk,
Pastwa Mariol i Piotra Szewczyk – wacicieli Piekarni Chya,
Pastwa Lidi i Radosawa Krakowiak – wacicieli Cukierni Krakowiak.
 Bogata oferta zaj bya bardzo atrakcyjna dla dzieci.
Miay one moliwo udziau:
  • w wycieczce do Lasu agiewnickiego, w ktrym uczestniczyy w grze terenowej;
    w warsztatach na ktrych wykonyway wiece i stroiki z wykorzystaniem materiau lenego,
  • w wycieczce do kina Cinema - City w odzi,
  • w wycieczce do Fabryki Karmelu, w ktrej kady wykona lizaka,
 Duo radoci i zadowolenia przyniosy dzieciom zabawy w sali zabaw Alexland oraz moliwo skorzystania z Pywalni Miejskiej Olimpijczyk. Ponadto dla uczestnikw pkolonii zostay zorganizowane warsztaty taneczne. Dzieci bray udzia w spotkaniach z policjantem i ze straakiem. Wszyscy bardzo chtnie podnosili swoj sprawno fizyczn podczas zaproponowanych zaj z zakresu gier zespoowych i lekkiej atletyki. Dzieci rozwijay rwnie uzdolnienia plastyczne i muzyczne.
 Mamy nadziej, e tegoroczne Sportowe Pkolonie 2015 speniy oczekiwania dzieci i ich rodzicw.
 Serdecznie dzikujemy w/w sponsorom za udzielon pomoc.

[x] Zamknij