Uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2015/2016 [data utworzenia: 2015-09-10 ]
 Uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2015/2016

1 wrzenia o godzinie 9.00 na hali sportowej Zespou Szk Sportowych zebraa si caa spoeczno szkolna. Inauguracja nowego roku szkolnego rozpocza si wprowadzeniem sztandaru szkoy oraz wysuchaniem hymnu pastwowego.  Dyrektor  szkoy – Elbieta Gowacka powitaa zaproszonych goci, rodzicw i uczniw, a szczeglnie uczniw klas pierwszych szkoy podstawowej i gimnazjum.  Po czci oficjalnej program artystyczny zaprezentowali gimnazjalici, przypominajc, e 1 wrzenia to rocznica wybuchu II wojny wiatowej. Uczniowie z modszych  klas wierszami poegnali  wakacje i powitali nowy rok szkolny.

W drugiej czci dyrektor szkoy Elbieta Gowacka zaprosia uczniw klas I – III oraz rodzicw na uroczyste otwarcie placu zabaw, ktrego powstanie byo moliwe dziki funduszom z Aleksandrowskiego Budetu Obywatelskiego.  Oficjalnego otwarcia - poprzez przecicie wstgi dokonali: Agnieszka Hanajczyk-pose na sejm RP, Jacek Lipiski–burmistrz Aleksandrowa dzkiego, Iwona Dbek-sekretarz gminy, Magorzata Grabarczyk–przewodniczca Rady Rodzicw,  Elbieta Gowacka -  dyrektor szkoy oraz  Maja Godyn i Janek Godyn–uczniowie klasy II b.