wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia w szkole podstaw [data utworzenia: 2015-09-27 ]

wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia
w Sportowej Szkole Podstawowej

25 wrzenia obchodzimy wiatowy Dzie Tabliczki Mnoenia. Jest to midzynarodowa akcja, ktra ma na celu zachcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnoenia oraz  uwiadomienie, i jej znajomo jest niezbdna w yciu codziennym.
W naszej szkole, z okazji tego wita, odby si Szkolny Konkurs Matematyczny  „Mistrz Tabliczki Mnoenia”.
 O tytu mistrza tabliczki mnoenia walczyo 18 uczniw z klas IV-VI. Konkurs skada si z dwch czci: indywidualnej i grupowej. Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami, jednak komisja w skadzie:
p. Krystyna Kurek, p. Renata Rzepecka oraz p. Ewa Jwiak moga wyoni tylko jednego mistrza w kadej kategorii wiekowej.

Mistrzami Tabliczki Mnoenia w roku szkolnym 2015/2016 zostali:
Wiktoria Sobczak – klasa IV b
Arkadiusz Grabarczyk – klasa  V a
Bartosz Samulski  - klasa VI a

Nagrody i dyplomy zwycizcom wrczaa pani dyrektor Elbieta Gowacka wraz ze wszystkimi czonkami komisji. Pozostali uczestnicy otrzymali pamitkowe dyplomy za udzia w konkursie oraz skromne upominki.
 Wszystkim uczestnikom dzikujemy za udzia w konkursie, zwycizcom gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw.