Konkurs Piknego Czytania [data utworzenia: 2015-10-20 ]
   KONKURS PIKNEGO CZYTANIA
W zwizku z obchodami midzynarodowego wita „Padziernik Miesicem Bibliotek Szkolnych” biblioteka szkolna organizuje wiele konkursw i imprez. Ostatnio odby si w bibliotece Konkurs Piknego Czytania utworu Emmanuela Schmitta „Oskar i pani Ra”. Przedstawiciele klas IV – VI SP czytali utwr 5.10.2015 r., natomiast gimnazjalici 8.10.2015 r.
 Konkurs dla szkoy podstawowej otworzya pani dyrektor Elbieta Gowacka, yczc uczestnikom odwagi w interpretacji czytanego tekstu. Wspomniaa, e do ksiki „Oskar i pani Ra” sama ma wielki sentyment.
 W skad komisji wchodziy panie: Agnieszka Kowalczyk, Monika Wodziska i Grayna Kwiatkowska.
 Wyniki konkursu dla klas IV – VI SP:
I miejsce: Jan Patyk kl. IV a
II miejsce: Wiktoria Sobczak kl. IV b
III miejsce ex aequo: Anita Grochowska kl. VI a i Oliwia Skonieczka kl. VI b
Wyrnienie: Aleksandra Pietrzak kl. V b
Konkurs dla gimnazjum otworzya pani wicedyrektor Renata Rzepecka. Podzikowaa gimnazjalistom za ich obecno i udzia w tym konkursie i yczya pynnego i bezbdnego czytania.
W skad komisji wchodziy panie: Marzena Samulska, Elbieta Romanowicz i Grayna Kwiatkowska.
 Wyniki konkursu dla klas I – III GIM.:
 I miejsce: Micha Gebel kl. III a
II miejsce: Maciej Sikora  kl. I a
III miejsce ex aequo: Ernest Specjan kl. III b i Adam Pawluczyk kl. I a
Wyrnienie: Dominik Broek kl. I a
 Gratulujemy i zapraszamy do wzicia udziau w nastpnych konkursach. Najblisze to: „Mistrz frazeologii” (kl. VI i I – III gim.) 15.10.2015 r., konkurs na plakat „Moja ulubiona ksika” do 26.10.2015 r. (dla wszystkich chtnych) i „Mi w grach”