Apel - podsumowanie Padziernik Miesicem Bibliote [data utworzenia: 2015-12-10 ]
 Apel - podsumowanie
Padziernik Miesicem Bibliotek Szkolnych

W dniu 3 grudnia 2015 r. biblioteka szkolna wraz z koem czytelniczym ze szkoy podstawowej przeprowadzia apele w trzech grupach wiekowych: I – III SP, IV – VI SP i I – III gimnazjum powicone podsumowaniu dziaa podjtych przez bibliotek szkoln w padzierniku – Miesicu Bibliotek Szkolnych. Ponadto celem tych spotka bya promocja czytelnictwa dzieci i modziey. Na apelach uczniowie zostali poinformowani, e do biblioteki dotary ju ksiki z programu rzdowego „Ksiki naszych marze”.
 Na program kadego apelu skaday si:
  1. Prezentacja „10 powodw, dla ktrych warto czyta ksiki”.
  2. Prezentacja „Ksikowe ciekawostki”.
  3. Pokaz nowoczesnej mody bibliotekarskiej.
  4. Wrczenie dyplomw i nagrd zwycizcom konkursw przeprowadzonych
    w padzierniku.
 Cao prowadzili przedstawiciele koa czytelniczego ze szkoy podstawowej: Gabriela Krakowiak z kl. VI A i Bernard Jasklski z kl. VI B.
 Zwycizcom konkursw gratulujemy i zachcamy do brania udziau w nastpnych imprezach i konkursach czytelniczych organizowanych przez bibliotek szkoln.
 Grayna Kwiatkowska