Apel - podsumowanie Październik Miesiącem Bibliote [data utworzenia: 2015-12-10 ]
 Apel - podsumowanie
Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych

W dniu 3 grudnia 2015 r. biblioteka szkolna wraz z kołem czytelniczym ze szkoły podstawowej przeprowadziła apele w trzech grupach wiekowych: I – III SP, IV – VI SP i I – III gimnazjum poświęcone podsumowaniu działań podjętych przez bibliotekę szkolną w październiku – Miesiącu Bibliotek Szkolnych. Ponadto celem tych spotkań była promocja czytelnictwa dzieci i młodzieży. Na apelach uczniowie zostali poinformowani, że do biblioteki dotarły już książki z programu rządowego „Książki naszych marzeń”.
 Na program każdego apelu składały się:
  1. Prezentacja „10 powodów, dla których warto czytać książki”.
  2. Prezentacja „Książkowe ciekawostki”.
  3. Pokaz nowoczesnej mody bibliotekarskiej.
  4. Wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom konkursów przeprowadzonych
    w październiku.
 Całość prowadzili przedstawiciele koła czytelniczego ze szkoły podstawowej: Gabriela Krakowiak z kl. VI A i Bernard Jaskólski z kl. VI B.
 Zwycięzcom konkursów gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w następnych imprezach i konkursach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę szkolną.
 Grażyna Kwiatkowska