Witaj w ZOO! [data utworzenia: 2016-05-05 ]
  Witaj w ZOO!
 Dnia 28 kwietnia 2016r. o godz. 14.00 w wietlicy szkolnej grupy I odbyo si przedstawienie kukiekowe pt. „Zoo” Jana Brzechwy.  Dekoracje oraz kukieki do przedstawienia uczniowie z klasy I a i I b wykonali samodzielnie na zajciach wietlicowych pod opiek p. Marty Biernat-Podsiadowicz. Do wystpw dzieci przygotowyway si od 3 tygodni, uczyy si na pami tekstw wiersza i piosenki finaowej. Na przedstawienie zaproszeni zostali rodzice uczniw, ktrzy przybyli bardzo licznie. Widowisko wzbudzio zainteresowanie, a uczniowie cieszyli si z moliwoci pokazania swoich umiejtnoci aktorskich.