Witaj w ZOO! [data utworzenia: 2016-05-05 ]
  Witaj w ZOO!
 Dnia 28 kwietnia 2016r. o godz. 14.00 w świetlicy szkolnej grupy I odbyło się przedstawienie kukiełkowe pt. „Zoo” Jana Brzechwy.  Dekoracje oraz kukiełki do przedstawienia uczniowie z klasy I a i I b wykonali samodzielnie na zajęciach świetlicowych pod opieką p. Marty Biernat-Podsiadłowicz. Do występów dzieci przygotowywały się od 3 tygodni, uczyły się na pamięć tekstów wiersza i piosenki finałowej. Na przedstawienie zaproszeni zostali rodzice uczniów, którzy przybyli bardzo licznie. Widowisko wzbudziło zainteresowanie, a uczniowie cieszyli się z możliwości pokazania swoich umiejętności aktorskich.