Festyn rodzinny 2016 [data utworzenia: 2016-06-22 ]
   Festyn rodzinny ju za nami…

W tym roku witowalimy   Dzie Dziecka  przepiknej  wakacyjnej pogodzie.
Bawilimy si pod hasem: „Znane i  nieznane …”

Uczestnicy zabawy po raz kolejny mogli zmierzy si w zabawach sportowych, pomalowa twarze, sprbowa swojego  szczcia wycigajc szczliwy  los  w  loterii fantowej, czy wykaza si pomysowoci  w konkursie fryzur.  Moglimy rwnie obejrze  wystpy  najmodszych uczniw ze wietlicy szkolnej,  pokaza swj talent plastyczny w konkursie „ Aleksandrw  moich  marze”, czy wykaza si  znajomoci muzyki w quizie „ Jaka to melodia?”.  Wsplny taniec poczy zarwno tych najmodszych i tych starszych.

Pod sowem „nieznane” ukryte byy przejadki na kucykach,  mona byo sprbowa  swoich si  w rkodziele jakim jest wyplatanie bransoletek (mniej wytrwali mogli je po prostu zamwi)  oraz zje  co mega niezdrowego,  ale   jake pysznego (wat cukrow oraz popcorn).
 Dla zachowania rwnowagi uczestnicy konkursu  na temat zdrowego odywiania w nagrod czstowali si zdrowymi, soczystymi owocami. Chtni uczniowie mogli wykaza si  swoj wiedz o naszym ju dwustuletnim miecie w  quizie o Aleksandrowie dzkim.
Po trudach konkursowych, sportowych, tanecznych, hipicznych, kady mg zje  kiebask z grlia przygotowan przez nasze panie kucharki, a  na deser  skosztowa pysznych ciast wykonanych  przez niezawodnych rodzicw.
 Moemy  z ca odpowiedzialnoci powiedzie, e tegoroczny Festyn by bardzo udany!!
Szczeglne podzikowania za pomoc w organizacji  skadamy:   Rodzicom naszych Uczniw za  przekazanie fantw na loteri fantow  i  przygotowanie ciast,  Gminnej Spdzielni  Samopomoc Chopska w Ozorkowie za owoce i soki, stadninie Dzika Dolina za moliwo  przejadek na kucykach, Urzdowi Miasta Aleksandrw za przekazanie nagrd oraz Radzie Rodzicw za ufundowanie   kiebasek.
 Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna

[x] Zamknij