Festyn rodzinny 2016 [data utworzenia: 2016-06-22 ]
   Festyn rodzinny już za nami…

W tym roku świętowaliśmy   Dzień Dziecka  przepięknej  wakacyjnej pogodzie.
Bawiliśmy się pod hasłem: „Znane i  nieznane …”

Uczestnicy zabawy po raz kolejny mogli zmierzyć się w zabawach sportowych, pomalować twarze, spróbować swojego  szczęścia wyciągając szczęśliwy  los  w  loterii fantowej, czy wykazać się pomysłowością  w konkursie fryzur.  Mogliśmy również obejrzeć  występy  najmłodszych uczniów ze świetlicy szkolnej,  pokazać swój talent plastyczny w konkursie „ Aleksandrów  moich  marzeń”, czy wykazać się  znajomością muzyki w quizie „ Jaka to melodia?”.  Wspólny taniec połączył zarówno tych najmłodszych i tych starszych.

Pod słowem „nieznane” ukryte były przejażdżki na kucykach,  można było spróbować  swoich sił  w rękodziele jakim jest wyplatanie bransoletek (mniej wytrwali mogli je po prostu zamówić)  oraz zjeść  coś mega niezdrowego,  ale   jakże pysznego (watę cukrową oraz popcorn).
 Dla zachowania równowagi uczestnicy konkursu  na temat zdrowego odżywiania w nagrodę częstowali się zdrowymi, soczystymi owocami. Chętni uczniowie mogli wykazać się  swoją wiedzą o naszym już dwustuletnim mieście w  quizie o Aleksandrowie Łódzkim.
Po trudach konkursowych, sportowych, tanecznych, hipicznych, każdy mógł zjeść  kiełbaskę z grlia przygotowaną przez nasze panie kucharki, a  na deser  skosztować pysznych ciast wykonanych  przez niezawodnych rodziców.
 Możemy  z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że tegoroczny Festyn był bardzo udany!!
Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji  składamy:   Rodzicom naszych Uczniów za  przekazanie fantów na loterię fantową  i  przygotowanie ciast,  Gminnej Spółdzielni  Samopomoc Chłopska w Ozorkowie za owoce i soki, stadninie Dzika Dolina za możliwość  przejażdżek na kucykach, Urzędowi Miasta Aleksandrów za przekazanie nagród oraz Radzie Rodziców za ufundowanie   kiełbasek.
 Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna