Dzie Radoci w Modzieowym Domu Kultury [data utworzenia: 2016-06-28 ]

Dnia 16 czerwca w Modzieowym Domu Kultury w Aleksandrowie dzkim odby si Dzie Radoci. Na spotkanie przybyli uczniowie aleksandrowskich szk. Sportow Szko Podstawow reprezentowaa klasa IIc wraz z wychowawczyni pani Monik Wodzisk. Zanim rozpocza si zabawa, otwarcia Dnia Radoci dokona burmistrz naszego miasta pan Jacek Lipiski. Nastpnie zostao przedstawione pouczajce, ale i zabawne przedstawienie, ktrego tematem bya szkodliwo alkoholu, papierosw i narkotykw na nasze zdrowie. Kolejnym punktem imprezy byy tace przy muzyce, chtnych do wsplnej zabawy nie brakowao. Kady uczestnik Dnia Radoci otrzyma may upominek oraz broszur informacyjn o bezpiecznym odpoczynku podczas zbliajcych si wakacji.

[x] Zamknij