Dzień Radości w Młodzieżowym Domu Kultury [data utworzenia: 2016-06-28 ]

Dnia 16 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim odbył się Dzień Radości. Na spotkanie przybyli uczniowie aleksandrowskich szkół. Sportową Szkołę Podstawową reprezentowała klasa IIc wraz z wychowawczynią panią Moniką Wodzińską. Zanim rozpoczęła się zabawa, otwarcia Dnia Radości dokonał burmistrz naszego miasta pan Jacek Lipiński. Następnie zostało przedstawione pouczające, ale i zabawne przedstawienie, którego tematem była szkodliwość alkoholu, papierosów i narkotyków na nasze zdrowie. Kolejnym punktem imprezy były tańce przy muzyce, chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało. Każdy uczestnik Dnia Radości otrzymał mały upominek oraz broszurę informacyjną o bezpiecznym odpoczynku podczas zbliżających się wakacji.