Finał Wojewódzki Sztafet Vena 2016 [data utworzenia: 2016-09-28 ]

„Vena Sport Festiwal” 2016

W piątek 23 września na stadionie AZS w Łodzi odbył się Finał Wojewódzki Sztafet   „Vena Sport Festiwal”.

Szkołę reprezentowały sztafety dziewcząt i chłopców klas V i VI szkoły podstawowej. Rewelacyjnie Pobiegła zaprezentowali się chłopcy (trener – Grzegorz Przybysz),  w sztafecie 4 x 100m, w składzie: Rafał Dudkiewicz, Jakub Krysztofiak, Igor Madeja, Hubert Stasiak. Zwyciężając z dużą przewagą stanęli na najwyższym stopniu podium. Również dziewczęta (trener - Halina Ścigaczewska) wracały z zawodów z medalem.  Sztafeta szwedzka w składzie: Alicja Kacprzak, Julia Olińska, Aleksandra Stasiak, Weronika Wodzińska po bardzo dobrym biegu, wywalczyła trzecie miejsce! Sztafeta szwedzka chłopców zajęła VII miejsce natomiast sztafeta 4 x 100m dziewcząt VIII miejsce.

Wszystkim młodym zawodnikom gratulujemy dobrych wyników oraz wielkiego zapału.

Życzymy kolejnych sukcesów w zawodach sportowych.