Fina Wojewdzki Sztafet Vena 2016 [data utworzenia: 2016-09-28 ]

„Vena Sport Festiwal” 2016

W pitek 23 wrzenia na stadionie AZS w odzi odby si Fina Wojewdzki Sztafet   „Vena Sport Festiwal”.

Szko reprezentoway sztafety dziewczt i chopcw klas V i VI szkoy podstawowej. Rewelacyjnie Pobiega zaprezentowali si chopcy (trener – Grzegorz Przybysz),  w sztafecie 4 x 100m, w skadzie: Rafa Dudkiewicz, Jakub Krysztofiak, Igor Madeja, Hubert Stasiak. Zwyciajc z du przewag stanli na najwyszym stopniu podium. Rwnie dziewczta (trener - Halina cigaczewska) wracay z zawodw z medalem.  Sztafeta szwedzka w skadzie: Alicja Kacprzak, Julia Oliska, Aleksandra Stasiak, Weronika Wodziska po bardzo dobrym biegu, wywalczya trzecie miejsce! Sztafeta szwedzka chopcw zaja VII miejsce natomiast sztafeta 4 x 100m dziewczt VIII miejsce.

Wszystkim modym zawodnikom gratulujemy dobrych wynikw oraz wielkiego zapau.

yczymy kolejnych sukcesw w zawodach sportowych.

[x] Zamknij