Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego [data utworzenia: 2007-05-07 ]

W dniu 03.05.2007 roku w Sieradzu odbył się Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego.

Uczniowie naszego gimnazjum doskonale zeprezentowali w tych zawodach swoje umiejętności. Czworo z nich stanęło na podium: Agata Pskit w biegu na 300m oraz Anna Romanowicz w biegu na 1000m zajęły III miejsce. II miejsce w konkurencji skoku w dal zajęła Marta Kaliszewska, natomiast najlepiej wystartowała Aleksandra Sowińska, która zajęła I miejsce. Także Rafał Górniak został wyróżniony jako najlepszy młodzik w skoku w dal. Szczegółowe wyniki wszystkich naszych reprezentantów są dostępne w komunikacie końcowym z zawodów, który można pobrać z strony internetowej. Wszystkim serdecznie gratulujemy !

P L I K I do pobrania kliknij na opis aby ściągnąć
 Mityng Otwarcia Sezonu LA - Sieradz 3.05.2007 Rozmiar: 77.82KB