Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego [data utworzenia: 2007-05-07 ]

W dniu 03.05.2007 roku w Sieradzu odby si Mityng Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego.

Uczniowie naszego gimnazjum doskonale zeprezentowali w tych zawodach swoje umiejtnoci. Czworo z nich stano na podium: Agata Pskit w biegu na 300m oraz Anna Romanowicz w biegu na 1000m zajy III miejsce. II miejsce w konkurencji skoku w dal zaja Marta Kaliszewska, natomiast najlepiej wystartowaa Aleksandra Sowiska, ktra zaja I miejsce. Take Rafa Grniak zosta wyrniony jako najlepszy modzik w skoku w dal. Szczegowe wyniki wszystkich naszych reprezentantw s dostpne w komunikacie kocowym z zawodw, ktry mona pobra z strony internetowej. Wszystkim serdecznie gratulujemy !

P L I K I do pobrania kliknij na opis aby cign
 Mityng Otwarcia Sezonu LA - Sieradz 3.05.2007 Rozmiar: 77.82KB