lubowanie uczniwklas I Miejskiego Gimnazjum Spor [data utworzenia: 2016-10-24 ]
  lubowanie uczniw klas I
Miejskiego Gimnazjum Sportowego

19 padziernika 2016 roku wychowankowie klas pierwszych Miejskiego Gimnazjum Sportowego wstpili w poczet uczniw naszej szkoy. W uroczystoci wzili udzia: pan Jacek Lipiski - burmistrz Aleksandrowa .,dyrekcja szkoy, nauczyciele, uczniowie i rodzice.

„Dzisiaj oficjalnie wkraczamy w progi nowej szkoy (…). Chcielibymy pokaza si tu z jak najlepszej strony, przedstawi swoje umiejtnoci …”.

Tymi sowami uczniowie klas pierwszych gimnazjum uroczycie powitali ca spoeczno szkoln, a delegacje  klas wypowiedziay tekst przysigi, ktry przypiecztowa przynaleno uczniw klas pierwszych do naszej szkoy.

Natomiast w swoich przemwieniach pani Elbieta Gowacka i pan Jacek Lipiski skierowali do gimnazjalistw mie i ciepe sowa, yczc im samych sukcesw  i radoci w kadym dniu spdzonym w szkole.
 I w tej grupie wiekowej, pasowania na ucznia gimnazjum dokonaa „zotym kolcem” dyrektor szkoy pani Elbieta Gowacka.
Po czci oficjalnej na pierwszakw czekaa jeszcze jedna niespodzianka – poczstunek w klasach, przygotowany przez rodzicw.