I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Ślubowanie uczniówklas I Miejskiego Gimnazjum Spor [data utworzenia: 2016-10-24 ]
  Ślubowanie uczniów klas I
Miejskiego Gimnazjum Sportowego

 19 października 2016 roku wychowankowie klas pierwszych Miejskiego Gimnazjum Sportowego wstąpili w poczet uczniów naszej szkoły. W uroczystości wzięli udział: pan Jacek Lipiński - burmistrz Aleksandrowa Ł.,dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie i rodzice.

 „Dzisiaj oficjalnie wkraczamy w progi nowej szkoły (…). Chcielibyśmy pokazać się tu z jak najlepszej strony, przedstawić swoje umiejętności …”.

Tymi słowami uczniowie klas pierwszych gimnazjum uroczyście powitali całą społeczność szkolną, a delegacje  klas wypowiedziały tekst przysięgi, który przypieczętował przynależność uczniów klas pierwszych do naszej szkoły.

 Natomiast w swoich przemówieniach pani Elżbieta Głowacka i pan Jacek Lipiński skierowali do gimnazjalistów miłe i ciepłe słowa, życząc im samych sukcesów  i radości w każdym dniu spędzonym w szkole.
 I w tej grupie wiekowej, pasowania na ucznia gimnazjum dokonała „złotym kolcem” dyrektor szkoły pani Elżbieta Głowacka.
Po części oficjalnej na pierwszaków czekała jeszcze jedna niespodzianka – poczęstunek w klasach, przygotowany przez rodziców.[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 525 )
 
 ( 800 x 520 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 487 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 459 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA