Gone czytanie przedszkolakom [data utworzenia: 2016-10-28 ]

Gone czytanie przedszkolakom
 W dniu 20 padziernika 2016 r. pani bibliotekarka Grayna Kwiatkowska z gimnazjalist Makiem Sikor z kl. II A gocia w Miejskim Przedszkolu nr 1 przy ul. Okrzei w Aleksandrowie dzkim. Celem wizyty byo gone czytanie dzieciom utworu pani Beaty Ostrowickiej „Anatol o przyjaciele”. Sprzyjajc do tego okazj byo to, e trwa Miesic Bibliotek Szkolnych (padziernik), a poza tym nasza szkoa i Przedszkole nr 1 uczestnicz w programie „Caa Polska czyta dzieciom”. Wspprac z wymienionym przedszkolem nawizaa ju wczeniej pani Katarzyna Hya, ktra wraz ze swoimi uczniami czytaa przedszkolakom 29 wrzenia 2016 r., kiedy to obchodzony by Oglnopolski Dzie Gonego Czytania.  Mio byo patrze na zasuchane twarze dzieci. Wida, e s one wdroone do tego, aby sucha gonego czytania.