Dzień Zdrowego Śniadania [data utworzenia: 2016-11-14 ]
 Dzień Zdrowego Śniadania.

W tym roku szkolnym nadal kontynuujemy działania propagujące wśród dzieci zasady zdrowego odżywiania i kształtowania nawyków żywieniowych.   Dlatego 8 listopada odbyła się kolejna edycja Dnia Zdrowego Śniadania w ramach programu Śniadanie Daje Moc. Dzieci z klas I – III edukacji wczesnoszkolnej przyniosły do szkoły wszystkie produkty niezbędne, aby przygotować zdrowe i pożywne śniadanie. Wśród nich znalazły się warzywa, nabiał oraz ciemne pieczywo. No i zaczęło się: obieranie, siekanie, układanie i konsumowanie. Pamiętając o higienie każdy uczeń przygotował kolorowe kanapki. Dzieci doskonale wiedzą, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. To dzięki niemu mają energię i siłę do zabawy oraz lepszą koncentrację podczas pracy na lekcji.