I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pena tre artykuu
Wyniki Konkursu Recytatorskiego [data utworzenia: 2016-11-27 ]
 
Wyniki Konkursu Recytatorskiego
w ramach VI Powiatowego Konkursu Patriotycznego
„Przystoi walczy w obronie praw, wolnoci, ojczyzny.”
Cyceron 
 Konkurs odby si 23.11.2016 r. Wrczenie nagrd i dyplomw odbdzie si 7 grudnia 2016 r. o godz. 10.00 na gali podsumowujcej cay konkurs patriotyczny. Oto wyniki konkursu recytatorskiego:
 Kl. IV –VI SP
• I miejsce – Zuzanna Papis kl. V – Szkoa Podstawowa nr 4 im. M. Skodowska – Curie, opiekun p. Dorota Berenc
• II miejsce – Julia Pietrzak kl. VI – Sportowa Szkoa Podstawowa nr 3, opiekun Marzena Samulska
• III miejsce – Jan Sadowski kl. IV –  Szkoa Podstawowa nr 1, opiekun p.Magorzata Lemaska
 WYRӯNIENIA:
• Gabriela Grzelak kl. V – Szkoa Podstawowa nr 5 w  Ozorkowie, opiekun p. Iwona Kaczkowska
• Antoni Pyalski kl. IV - Szkoa Podstawowa z Oddziaami Integracyjnymi im.  J.Korczaka w Rudzie Bugaj, opiekun p. Aleksandra Skolmowska
• Oliwia Winter kl. V - Szkoa Podstawowa im. Prymasa Wyszyskiego w Rbieniu, opiekun p.Bogumia Zibka
• Wiktor Wachowicz kl. IV – Szkoa Podstawowa im. Prymasa Wyszyskiego
w Rbieniu, opiekun p.Magorzata Patoleta
• Antoni Pawlak kl. IV – Sportowa Szkoa Podstawowa nr 3 im. J.Jaworskiego, opiekun p.Katarzyna Ratajczyk
• Mikoaj Mroczek kl. VI – Sportowa Szkoa Podstawowa nr 3 im. J.Jaworskiego, opiekun p.Katarzyna Ratajczyk
 Kl. I – III gimnazjum
• I miejsce - Alicja Nowak kl. III – Gimnazjum nr 13 w odzi - opiekun p.Agnieszka Tokarczyk
• I miejsce - Mateusz Janicki kl. II – Gimnazjum nr 7 w odzi - opiekun p. Ewa Chmielewska–Krauze
• II miejsce – Kacper Szczepaniak kl. II – Gimnazjum nr1 w Zgierzu, opiekun Anna Skirtun
• II miejsce – Daria Chruciany kl. I – Gimnazjum nr 13 w odzi, opiekun p.Agnieszka Tokarczyk
• III miejsce – Dawid Fryt kl. I - Gimnazjum nr 3 z Oddziaami Integracyjnymi im. A.Mickiewicza w Zgierzu, opiekun Ewa Jaskua
• III miejsce – Justyna Boruta kl. III – Miejskie Gimnazjum im. Jana Pawa II – opiekun p. Jan Chlebicz
• III miejsce – Adam Pawluczyk kl. II - Miejskie Gimnazjum Sportowe – opiekun p.Magdalena Wojciechowska
 WYRӯNIENIA:
• Robert Rouba  kl. I – Gimnazjum nr1 w Zgierzu, opiekun Aneta Szczepaniak
• Izabela Grzelczyk kl. II - Miejskie Gimnazjum Sportowe – opiekun p. Katarzyna Borkowska
• Dominik Przychodniak kl. II - Miejskie Gimnazjum im. Jana Pawa II – opiekun p.Jolanta Lewandowska



[ Strona Gwna ]

G A L E R I A   Z D J | kliknij na zdjciu aby powiekszy
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 639 x 600 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoa posiada nowoczesn pracowni komputerow i Multimedialne Centrum Informacji z projektu wspfinansowanego przez Uni Europejsk
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA
[x] Zamknij