I N F O R M A C J E
O SZKOLE
S P O R T
SZKO�A PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
KADRA
RODZICE
ABSOLWENCI
Pełna treść artykułu
Wyniki Konkursu Recytatorskiego [data utworzenia: 2016-11-27 ]
 
Wyniki Konkursu Recytatorskiego
w ramach VI Powiatowego Konkursu Patriotycznego
„Przystoi walczyć w obronie praw, wolności, ojczyzny.”
Cyceron 
 Konkurs odbył się 23.11.2016 r. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 7 grudnia 2016 r. o godz. 10.00 na gali podsumowującej cały konkurs patriotyczny. Oto wyniki konkursu recytatorskiego:
 Kl. IV –VI SP
• I miejsce – Zuzanna Papis kl. V – Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowska – Curie, opiekun p. Dorota Berenc
• II miejsce – Julia Pietrzak kl. VI – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3, opiekun Marzena Samulska
• III miejsce – Jan Sadowski kl. IV –  Szkoła Podstawowa nr 1, opiekun p.Małgorzata Lemańska
 WYRÓŻNIENIA:
• Gabriela Grzelak kl. V – Szkoła Podstawowa nr 5 w  Ozorkowie, opiekun p. Iwona Kaczkowska
• Antoni Pyżalski kl. IV - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.  J.Korczaka w Rudzie Bugaj, opiekun p. Aleksandra Skolmowska
• Oliwia Winter kl. V - Szkoła Podstawowa im. Prymasa Wyszyńskiego w Rąbieniu, opiekun p.Bogumiła Ziąbka
• Wiktor Wachowicz kl. IV – Szkoła Podstawowa im. Prymasa Wyszyńskiego
w Rąbieniu, opiekun p.Małgorzata Patoleta
• Antoni Pawlak kl. IV – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. J.Jaworskiego, opiekun p.Katarzyna Ratajczyk
• Mikołaj Mroczek kl. VI – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. J.Jaworskiego, opiekun p.Katarzyna Ratajczyk
 Kl. I – III gimnazjum
• I miejsce - Alicja Nowak kl. III – Gimnazjum nr 13 w Łodzi - opiekun p.Agnieszka Tokarczyk
• I miejsce - Mateusz Janicki kl. II – Gimnazjum nr 7 w Łodzi - opiekun p. Ewa Chmielewska–Krauze
• II miejsce – Kacper Szczepaniak kl. II – Gimnazjum nr1 w Zgierzu, opiekun Anna Skirtun
• II miejsce – Daria Chruściany kl. I – Gimnazjum nr 13 w Łodzi, opiekun p.Agnieszka Tokarczyk
• III miejsce – Dawid Fryt kl. I - Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. A.Mickiewicza w Zgierzu, opiekun Ewa Jaskuła
• III miejsce – Justyna Boruta kl. III – Miejskie Gimnazjum im. Jana Pawła II – opiekun p. Jan Chlebicz
• III miejsce – Adam Pawluczyk kl. II - Miejskie Gimnazjum Sportowe – opiekun p.Magdalena Wojciechowska
 WYRÓŻNIENIA:
• Robert Rouba  kl. I – Gimnazjum nr1 w Zgierzu, opiekun Aneta Szczepaniak
• Izabela Grzelczyk kl. II - Miejskie Gimnazjum Sportowe – opiekun p. Katarzyna Borkowska
• Dominik Przychodniak kl. II - Miejskie Gimnazjum im. Jana Pawła II – opiekun p.Jolanta Lewandowska



[ Strona Główna ]

G A L E R I A   Z D J Ę Ć | kliknij na zdjęciu aby powiekszyć
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 ( 800 x 600 )
 
 ( 639 x 600 )
 


Wyszukiwarka
PROJEKTY I PROGRAMY
Szkoła posiada nowoczesną pracownię komputerową i Multimedialne Centrum Informacji z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską
 Socrates Comenius
ADMINISTRACJA