Koncert kold i pastoraek 2017 [data utworzenia: 2017-01-13 ]

Koncert kold i pastoraek

Pierwszy tydzie nauki po Nowym Roku rozpoczlimy piewajco. Ju 05 stycznia chtni uczniowie wzili udzia w corocznym koncercie kold i pastoraek, ktry przygotowuj panie Krystyna Kurek i Elbieta Romanowicz. Widowisko cieszy si coraz wikszym powodzeniem i zainteresowaniem wrd uczniw szkoy podstawowej i gimnazjum. Moe o tym wiadczy fakt a dziewidziesiciu zgoszonych i tyle samo wystpujcych dzieci. Widownia rwnie  jest coraz liczniejsza. Obok rodzicw, rodzestwa, dziadkw i bab mielimy okazj goci liczn grup rencistw i emerytw z Domu Dziennego Pobytu ,,Wrzos” wraz Pani dyrektor Iren Kajszczak. Wszystkich przybyych  serdecznie i ciepo powitaa  dyrektor szkoy Elbieta Gowacka. Dzieci w piknych strojach wykonyway znane i mniej znane koldy oraz pastoraki, takie jak: ,, Przyjd do Jezusa”,  ,,Hola,hola” czy ,,Nie miay anioki”.  Niektrym wykonawcom towarzyszyy instrumenty muzyczne. Duym przeyciem byo suchanie kold w wykonaniu naszych przybyych goci. Wszyscy uczestnicy za udzia w koncercie otrzymali drobne upominki i pamitkowe dyplomy.