Drzwi otwarte w naszej szkole - ju za nami [data utworzenia: 2017-03-05 ]

W dniu 02 marca odbyy si Dni Otwarte dla rodzicw i dzieci z aleksandrowskich przedszkoli.  Na pocztku spotkania wszyscy gocie mogli obejrze krtkie przedstawienie  w wykonaniu klasy II B, a po nim prezentacj multimedialn przedstawiajc najwaniejsze wydarzenia z ycia naszej szkoy. Na nurtujce pytania rodzicw odpowiadaa pani Dyrektor Elbieta Gowacka. Po tej czci spotkania przysza pora na rozrywk, w ktrej brali udzia najmodsi. Na sali gimnastycznej przedszkolaki miay okazj wyprbowa si w skokach na pice, rzutach, natomiast na duej hali wiczyli skok w dal i biegi usprawniajce szybko. Rodzice ogldali stowk, korytarze, nowo utworzon Ekopracowni, wyposaenie i wygld sal lekcyjnych oraz inne pomieszczenia dostosowane do wzrostu i potrzeb maych dzieci. Przedszkolaki mogy sprbowa swoich umiejtnoci matematycznych ,,rozwizujc” zadania na tablicy multimedialnej natomiast talent plastyczny rozwijay malujc farbami plakatowymi na drewnianych deseczkach. Na poegnanie kade dziecko otrzymao drobne upominki i zakadki szkolne, ktre by moe zostan wykorzystane ju we wrzeniu.

[x] Zamknij