Drzwi otwarte w naszej szkole - już za nami [data utworzenia: 2017-03-05 ]

W dniu 02 marca odbyły się Dni Otwarte dla rodziców i dzieci z aleksandrowskich przedszkoli.  Na początku spotkania wszyscy goście mogli obejrzeć krótkie przedstawienie  w wykonaniu klasy II B, a po nim prezentację multimedialną przedstawiającą najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły. Na nurtujące pytania rodziców odpowiadała pani Dyrektor Elżbieta Głowacka. Po tej części spotkania przyszła pora na rozrywkę, w której brali udział najmłodsi. Na sali gimnastycznej przedszkolaki miały okazję wypróbować sił w skokach na piłce, rzutach, natomiast na dużej hali ćwiczyli skok w dal i biegi usprawniające szybkość. Rodzice oglądali stołówkę, korytarze, nowo utworzoną Ekopracownię, wyposażenie i wygląd sal lekcyjnych oraz inne pomieszczenia dostosowane do wzrostu i potrzeb małych dzieci. Przedszkolaki mogły spróbować swoich umiejętności matematycznych ,,rozwiązując” zadania na tablicy multimedialnej natomiast talent plastyczny rozwijały malując farbami plakatowymi na drewnianych deseczkach. Na pożegnanie każde dziecko otrzymało drobne upominki i zakładki szkolne, które być może zostaną wykorzystane już we wrześniu.