„Dzień Kota” na języku niemieckim [data utworzenia: 2017-02-19 ]
 „Dzień Kota” na języku niemieckim
17 luty to „Międzynarodowy Dzień Kota”, dlatego głównym bohaterem na lekcjach języka niemieckiego w piątek  był kot. To właśnie on królował we wszystkich zadaniach. Uczniowie pracowali w parach i grupach, a  przy świetnej współpracy powstawały genialne portrety kotów. Wszyscy doskonale się bawili, doskonalili pracę ze słowniczkiem oraz stworzyli piękne opisy swoich kotów. Każdy musiał pomyśleć o swoim pupilu i napisać, co lubi jeść i robić. Klasa została ozdobiona pracami uczniów, a na każdym kroku wygląda przepiękny kot. Aby zachęcić uczniów do nauki języka niemieckiego,  nauczyciel języka Anna Pietrzak stara się zaproponować uczniom ciekawe tematy i formy zajęć. Największą nagrodą dla nauczyciela jest uśmiech na twarzy uczniów oraz komentarze, że niemiecki nie jest wcale trudny.