„Dzie Kota” na jzyku niemieckim [data utworzenia: 2017-02-19 ]
 „Dzie Kota” na jzyku niemieckim
17 luty to „Midzynarodowy Dzie Kota”, dlatego gwnym bohaterem na lekcjach jzyka niemieckiego w pitek  by kot. To wanie on krlowa we wszystkich zadaniach. Uczniowie pracowali w parach i grupach, a  przy wietnej wsppracy powstaway genialne portrety kotw. Wszyscy doskonale si bawili, doskonalili prac ze sowniczkiem oraz stworzyli pikne opisy swoich kotw. Kady musia pomyle o swoim pupilu i napisa, co lubi je i robi. Klasa zostaa ozdobiona pracami uczniw, a na kadym kroku wyglda przepikny kot. Aby zachci uczniw do nauki jzyka niemieckiego,  nauczyciel jzyka Anna Pietrzak stara si zaproponowa uczniom ciekawe tematy i formy zaj. Najwiksz nagrod dla nauczyciela jest umiech na twarzy uczniw oraz komentarze, e niemiecki nie jest wcale trudny.

[x] Zamknij