Zwycistwo lekkoatletw „Sportowej Trjki [data utworzenia: 2017-02-22 ]
 Zwycistwo lekkoatletw
   „Sportowej Trjki”

W czwartek 16 lutego 2017. w Atlas Arenie zorganizowane zostay zawody sportowe dla dzieci szk podstawowych wojewdztwa dzkiego:
 Mody ORLEN CUP d 2017 o Puchar Fundacji Caroline B. LeFrak.

Zawody dla dzieci byy elementem midzynarodowego mitingu LA. Dzieci rywalizoway druynowo w czterech konkurencjach, w ktrych kada z nich miaa swego Patrona.
Sztafeta wahadowa sprintersko – potkarska pod Patronatem Marka Plawgo Mistrza Europy oraz Medalisty Mistrzostw wiata w biegu na 400m, 400m pp.
Rzut pik lekarsk zza gowy, Patron – Sebastian Chmara Mistrz wiata i Europy w wieloboju lekkoatletycznym.
Skok wzwy – Patron konkurencji: Artur Partyka Medalista Olimpijski w skoku wzwy.
Sztafeta finaowa 12 x 120m pod patronatem Pawa Januszewskiego Mistrza Europy w biegu na 400m.

Druyna Sportowej Szkoy Podstawowej nr 3 wystpia w skadzie: Bartyzel Weronika, Rybczyska Agata, Matusiak Marika, Wodziska Weronika, Kacprzak Alicja, Zamojska Lilianna, Czy Julia, Uliski Kacper, Szczepaniak Kacper, Rybka Hubert, Krcikowski Damian, Siech Bartosz, Krysztofiak Jakub, Dudkiewicz Rafa.

Zawodnicy startowali pod opiek Trenerw Ilony Zinser  i Grzegorza Przybysza. Bardzo emocjonujca rywalizacja zakoczya si sukcesem aleksandrowskiej szkoy.

Druyna SP nr 3 odbieraa zwyciski puchar w czasie wieczornej Gali Mitingu ORLEN CUP. Uczestnictwo w zawodach dao dzieciom wiele emocji. Mogli  obserwowa rywalizacj najlepszych lekkoatletw, uzyska autografy oraz wykona zdjcia takich saw jak:  Piotr Lisek, Szymon Majewski, Ewa Swoboda, Kamila Liwinko, Konrad Bukowiecki.
Gratulujc zwycistwa yczymy modym lekkoatletom osigania rekordowych wynikw na zawodach lekkoatletycznych w sezonie letnim.