Olimpiada z jzyka angielskiego [data utworzenia: 2017-04-13 ]
  Konkurs jzyka angielskiego
Olimpiada "Olimpusek"
 Uczniowie klas I-III napisali 30 marca 2017r konkurs z jzyka angielskiego pod nazw Olimpiada "Olimpusek".
 Olimpiada OLIMPUSEK z jzyka angielskiego pozwolia uczniom sprawdzi wiedz ze sownictwa i podstawowych zwrotw. Olimpiada rozwija wyobranie i mylenie twrcze u dzieci.
 Sprawdziany obejmuj zestaw 21 pyta zrnicowanych w zalenoci od klasy. Sprawdziany zawieraj pytania o rnej skali trudnoci, dlatego te wszyscy uczniowie mog sprbowa swoich si. Ciekawa formua pyta oraz atrakcyjne opracowanie graficzne sprawdzianu zainteresuje najmodszych uczniw i zachci ich do pogbiania wiedzy.
 Kady uczestnik olimpiady OLIMPUSEK, niezalenie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania. Dla najlepszych zostay przewidziane nagrody w postaci atrakcyjnych ksiek, dyplomw grawerowanych oraz dyplomw laureata.
  olimpiadzie wzio udzia 45 chtnych uczniw i uczennic. Konkurs zorganizoway nauczycielki jzyka angielskiego p. Jagoda Siadul i p. Agnieszka Kowalczyk. Czekamy na wyniki!