Uczniowie czytaj, przedszkolaki suchaj [data utworzenia: 2017-04-17 ]
  Uczniowie czytaj, przedszkolaki suchaj.
 Nadal odwiedzamy i gono czytamy naszym modszym kolegom z Przedszkola nr 1. W  lutym, dzieciom, czytay trzy kocice i jedna staruszka. Pod tymi przebraniami ukryy si Karolinka Cal i Dominika Grzechnik, uczennice z klasy II A oraz Michasia Zuchniewicz i Marysia Grzanek, uczennice z klasy III A. Dziewczynki czytay krtkie opowiadania i wiersze Doroty Strzemiskiej i Michaa Rusinka z ksiek: ,,Z igy widy”, ,,Niezwyke obyczaje”, ,,Wierszyki domowe”.
 Natomiast w marcu ,,Jedyneczk” odwiedzia  klasa III C z wychowawczyni pani Monik Wodzisk. Uczniowie wystpili w przedstawieniu pt: ,,Czas na zdrowie”. Recytujc wiersze o smacznych warzywach, owocach i  piewajc  piosenki: ,,Zataczyy witaminy”, ,,Cytryna” trzecioklasici starali si utrwala wiedz na temat zdrowego odywiania. Kada z wizyt cieszya si duym zainteresowaniem i uwag naszych modszych kolegw i koleanek.