Uczniowie czytają, przedszkolaki słuchają [data utworzenia: 2017-04-17 ]
  Uczniowie czytają, przedszkolaki słuchają.
 Nadal odwiedzamy i głośno czytamy naszym młodszym kolegom z Przedszkola nr 1. W  lutym, dzieciom, czytały trzy kocice i jedna staruszka. Pod tymi przebraniami ukryły się Karolinka Cal i Dominika Grzechnik, uczennice z klasy II A oraz Michasia Zuchniewicz i Marysia Grzanek, uczennice z klasy III A. Dziewczynki czytały krótkie opowiadania i wiersze Doroty Strzemińskiej i Michała Rusinka z książek: ,,Z igły widły”, ,,Niezwykłe obyczaje”, ,,Wierszyki domowe”.
 Natomiast w marcu ,,Jedyneczkę” odwiedziła  klasa III C z wychowawczynią panią Moniką Wodzińską. Uczniowie wystąpili w przedstawieniu pt: ,,Czas na zdrowie”. Recytując wiersze o smacznych warzywach, owocach i  śpiewając  piosenki: ,,Zatańczyły witaminy”, ,,Cytryna” trzecioklasiści starali się utrwalać wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Każda z wizyt cieszyła się dużym zainteresowaniem i uwagą naszych młodszych kolegów i koleżanek.