Przedszkolaki w bibliotece [data utworzenia: 2017-05-14 ]

Przedszkolaki w bibliotece

z okazji Dnia Bibliotekarzy i Bibliotek

Dnia 8 maja obchodzony jest Dzie Bibliotekarzy i Bibliotek. Pani bibliotekarka Grayna Kwiatkowska zaprosia w tym dniu do naszej  biblioteki szkolnej dzieci z Przedszkola nr 1 im. Marii Konopnickiej w Aleksandrowie dzkim – grup  IV  z pani Magorzat Furmask. Pani dyrektor Elbieta Gowacka bardzo serdecznie powitaa dzieci i yczya ciekawego spdzenia czasu w naszej bibliotece. Jak mona zobaczy na zdjciach, dzieci nie nudziy , a czas min bardzo szybko. Przedszkolaki wziy udzia w lekcji bibliotecznej zainspirowanej picturebookiem Iwony Chmielewskiej „Kopot”.  ,,Picturebook" to inaczej ,,ksika obrazkowa". Te mae dzieka sztuki poruszaj, prowokuj do mylenia, stawiania pyta, szukania odpowiedzi i oczywicie  nieograniczonego operowania wyobrani.
  Maym gociom ksieczk przeczytaa pani Grayna Kwiatkowska. Nastpnie dzieci ochoczo szukay rady na Problematyczn Plam i niezwykle kreatywnie stworzyy galeri obrazkw z plamy – piknie ozdobionych obrusikw.
      To by naprawd wspaniay czas! Dzikujemy przedszkolakom i zapraszamy do dalszej wsppracy.
 Grayna Kwiatkowska