Turniej wiedzy o miecie i gminie Aleksandrw dz [data utworzenia: 2017-06-07 ]

TURNIEJ WIEDZY

O MIECIE I GMINIE

ALEKSANDRW DZKI

W dniu 25.05.20117 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Aleksandrowie odby si Turniej Wiedzy o Miecie i Gminie Aleksandrw dzki. Nasza szkoa zaja III miejsce. Uczniowie z klasy V B w skadzie: Oliwier Szymaski, Damian Krcikowski  i Wiktoria Sobczak – odpowiadali na pytania dotyczce wiedzy o naszym miecie. Przygotowywaa ich pani Katarzyna Ratajczyk. Na punktacj ogln miaa rwnie wpyw scenka przedstawiajca wywiad z Rafaem Bratoszewskim. W scence wystpili uczniowie z klasy V A: Jakub Andrzejczak, Filip Banasik, Bartosz Grabowski, Bartosz Lipski, Jakub Stokowski i Kacper Uliski. Uczniw przygotowyway panie: Marzena Samulska i Grayna Kwiatkowska.