Turniej wiedzy o mieście i gminie Aleksandrów Łódz [data utworzenia: 2017-06-07 ]

TURNIEJ WIEDZY

O MIEŚCIE I GMINIE

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

W dniu 25.05.20117 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Aleksandrowie odbył się Turniej Wiedzy o Mieście i Gminie Aleksandrów Łódzki. Nasza szkoła zajęła III miejsce. Uczniowie z klasy V B w składzie: Oliwier Szymański, Damian Kręcikowski  i Wiktoria Sobczak – odpowiadali na pytania dotyczące wiedzy o naszym mieście. Przygotowywała ich pani Katarzyna Ratajczyk. Na punktację ogólną miała również wpływ scenka przedstawiająca wywiad z Rafałem Bratoszewskim. W scence wystąpili uczniowie z klasy V A: Jakub Andrzejczak, Filip Banasik, Bartosz Grabowski, Bartosz Lipski, Jakub Stokowski i Kacper Uliński. Uczniów przygotowywały panie: Marzena Samulska i Grażyna Kwiatkowska.