Powiatowe Indywidualne Biegi Przeajowe 2017 [data utworzenia: 2017-09-25 ]
W dniu 20 wrzenia 2017 roku na obiekcie MOSiR Zgierz – Malinka , odbyy si Powiatowe Indywidualne i  Druynowe Biegi Przeajowe. Uczniowie naszej szkoy wystartowali w trzech kategoriach wiekowych : dzieci modszych , dzieci starszych i w kategorii modziey szkolnej .

Sukcesy uczniw:
Dzieci modsze :
Dziewczta zespoowo zajy III miejsce ( Zarba Magdalena, Grudziecka  Agata, Klimaszewska Hanna, Robaszkiewicz Julia, Pluta Kornelia, Andrzejczak Martyna   winiarska Julia)

Chopcy zespoowo zajli I miejsce  ( Dutkiewicz Daniel, Przygodzki  Igor, Jasklski Oskar, Knigawka Kacper, Ratajczyk Rafa, Adamczewski Bartosz, Frontczak Jan )

W punktacji indywidualnej Dutkiewicz Daniel zaj I miejsce , Ratajczyk Rafa V miejsce, Przygodzki Igor  VI miejsce.

Dzieci starsze:

Dziewczta zespoowo zajy I miejsce ( Alicja Kacprzak, Aleksandra Stasiak, Julia Oliska, Wiktoria Strzaka, Maria Lewandowska, Magdalena Jakubowska, Wiktoria Mrowiska)

W punktacji indywidualnej  Alicja Kacprzak zaja I miejsce, Aleksandra Stasiak  II miejsce, Julia Oliska III miejsce , natomiast Wiktoria Strzaka VI miejsce.

Chopcy zespoowo zajli I miejsce ( Szczepaniak Kacper, Rybka Hubert, Uliski Kacper, Siech Bartosz, Krcikowski  Damian, Walczak Marcin, Skocze Arkadiusz )

W punktacji indywidualnej I miejsce Szczepaniak Kacper ,III miejsce Rybka Hubert  IV miejsce Uliski Kacper, V miejsce Siech Bartosz, VI miejsce Krcikowski  Damian.

Modzie szkolna:

Dziewczta zespoowo zajy I miejsce ( Alicja Mokrosiska, Martyna Rosiska, Martyna Skonieczka, Eliza Thebline , Agata Antosik, Weronika Mirowska)

W punktacji indywidualnej  Alicja Mokrosiska zaja III miejsce, Martyna Rosiska zaja V miejsce i Weronika Mirowska zaja VI miejsce.

Chopcy zespoowo zajli III miejsce  (Marcel Bkowski, Oskar Kijaski, Bartosz Samulski, Bartomiej Przygodzki,  Mokrosiski Igor)

W punktacji indywidualnej Marcel Bkowski zaj IV miejsce.

Uczniowie, ktrzy indywidualnie zajli miejsca od I do V wystartuj 28 wrzenia w Uniejowie w Wojewdzkich Indywidualnych biegach Przeajowych.

Gratulujemy wysokich lokat i yczymy powodzenia w kolejnych startach.