Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe 2017 [data utworzenia: 2017-09-25 ]
W dniu 20 września 2017 roku na obiekcie MOSiR Zgierz – Malinka , odbyły się Powiatowe Indywidualne i  Drużynowe Biegi Przełajowe. Uczniowie naszej szkoły wystartowali w trzech kategoriach wiekowych : dzieci młodszych , dzieci starszych i w kategorii młodzieży szkolnej .

Sukcesy uczniów:
Dzieci młodsze :
Dziewczęta zespołowo zajęły III miejsce ( Zaręba Magdalena, Grudziecka  Agata, Klimaszewska Hanna, Robaszkiewicz Julia, Pluta Kornelia, Andrzejczak Martyna   Świniarska Julia)

Chłopcy zespołowo zajęli I miejsce  ( Dutkiewicz Daniel, Przygodzki  Igor, Jaskólski Oskar, Knigawka Kacper, Ratajczyk Rafał, Adamczewski Bartosz, Frontczak Jan )

W punktacji indywidualnej Dutkiewicz Daniel zajął I miejsce , Ratajczyk Rafał V miejsce, Przygodzki Igor  VI miejsce.

Dzieci starsze:

Dziewczęta zespołowo zajęły I miejsce ( Alicja Kacprzak, Aleksandra Stasiak, Julia Olińska, Wiktoria Strzałka, Maria Lewandowska, Magdalena Jakubowska, Wiktoria Mrowińska)

W punktacji indywidualnej  Alicja Kacprzak zajęła I miejsce, Aleksandra Stasiak  II miejsce, Julia Olińska III miejsce , natomiast Wiktoria Strzałka VI miejsce.

Chłopcy zespołowo zajęli I miejsce ( Szczepaniak Kacper, Rybka Hubert, Uliński Kacper, Siech Bartosz, Kręcikowski  Damian, Walczak Marcin, Skoczeń Arkadiusz )

W punktacji indywidualnej I miejsce Szczepaniak Kacper ,III miejsce Rybka Hubert  IV miejsce Uliński Kacper, V miejsce Siech Bartosz, VI miejsce Kręcikowski  Damian.

Młodzież szkolna:

Dziewczęta zespołowo zajęły I miejsce ( Alicja Mokrosińska, Martyna Rosińska, Martyna Skonieczka, Eliza Thebline , Agata Antosik, Weronika Mirowska)

W punktacji indywidualnej  Alicja Mokrosińska zajęła III miejsce, Martyna Rosińska zajęła V miejsce i Weronika Mirowska zajęła VI miejsce.

Chłopcy zespołowo zajęli III miejsce  (Marcel Bąkowski, Oskar Kijański, Bartosz Samulski, Bartłomiej Przygodzki,  Mokrosiński Igor)

W punktacji indywidualnej Marcel Bąkowski zajął IV miejsce.

Uczniowie, którzy indywidualnie zajęli miejsca od I do V wystartują 28 września w Uniejowie w Wojewódzkich Indywidualnych biegach Przełajowych.

Gratulujemy wysokich lokat i życzymy powodzenia w kolejnych startach.